Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tréner  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
623 23.06.2018 9 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Blanes (ESP) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
626 02.08.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Karol BERÁNEK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
621 16.06.2018 7 Ténerská podpora Kieler Woche Kiel (GER) LTU Coach - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
772 07.07.2018 1 LS L.Mara 30 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
758 23.06.2018 2 LS L.Mara 25 Liptovská Mara Babjak M., Maňková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
762 27.06.2018 1 LS L.Mara 26 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
765 30.06.2018 2 LS L.Mara 27 Liptovská Mara Babjak M.,Oršula P. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
769 05.07.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
767 04.07.2018 1 LS L.Mara 28 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
755 20.06.2018 1 LS L.Mara 24 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
754 19.06.2018 1 LS L.Mara 23 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
774 11.07.2018 1 LS L.Mara 31 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB