Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tréner  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
623 23.06.2018 9 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Blanes (ESP) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
626 02.07.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Karol BERÁNEK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
810 28.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
621 16.06.2018 7 Ténerská podpora Kieler Woche Kiel (GER) LTU Coach - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
819 22.09.2018 1 LS L.Mara 48 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
816 08.09.2018 2 LS L.Mara 45 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
821 29.09.2018 1 LS L.Mara 50 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
817 12.09.2018 1 LS L.Mara 46 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
769 27.06.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský A. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
774 11.07.2018 1 LS L.Mara 31 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
818 19.09.2018 1 LS L.Mara 47 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
772 07.07.2018 1 LS L.Mara 30 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
815 05.09.2018 1 LS L.Mara 44 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB