Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF  Vzostupne RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
808 08.09.2018 2 LS Západ 16 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
779 18.07.2018 1 LS L.Mara 33 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
774 11.07.2018 1 LS L.Mara 31 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
773 08.07.2018 1 LS Orava 22 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
772 07.07.2018 1 LS L.Mara 30 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
770 05.07.2018 1 LS Orava 20 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
769 05.07.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
767 04.07.2018 1 LS L.Mara 28 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
766 30.06.2018 2 LS Západ 14 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
786 27.07.2018 3 LS Z.Šírava 4 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
796 12.08.2018 1 LS Orava 32 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
795 10.08.2018 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
793 05.08.2018 1 LS Orava 30 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB