Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
793 05.08.2018 1 LS Orava 30 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
796 12.08.2018 1 LS Orava 32 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
788 29.07.2018 1 LS Orava 28 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
779 18.07.2018 1 LS L.Mara 33 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
628 06.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 8 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
624 23.07.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 7 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
795 10.08.2018 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB