Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 3 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU  Vzostupne 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
786 27.07.2018 3 LS Z.Šírava 4 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
785 27.07.2018 1 LS Gabčíkovo 19 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
784 25.07.2018 1 LS Gabčíkovo 18 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
780 18.07.2018 1 LS Gabčíkovo 16 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
791 03.08.2018 1 LS Gabčíkovo 21 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
829 09.09.2018 1 LS Orava 39 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
830 16.09.2018 1 LS Orava 40 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
832 22.09.2018 2 LS Západ 18 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
833 29.09.2018 2 LS Západ 19 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
824 10.10.2018 1 LS L.Mara 53 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
834 06.10.2018 2 LS Západ 20 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
826 17.10.2018 1 LS L.Mara 55 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
812 22.08.2018 1 LS L.Mara 41 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
814 29.08.2018 1 LS L.Mara 43 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
815 05.09.2018 1 LS L.Mara 44 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
816 08.09.2018 2 LS L.Mara 45 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
818 19.09.2018 1 LS L.Mara 47 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -

Strana 3 z 4 >> Prejdi na stranu >>  3      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB