Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
601 24.02.2018 9 Reprezentacne sústredenie Techno, Techno+, RAC Atény (GRE) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 3 - - - - -
602 03.03.2018 2 Reprezentacne sústredenie OPT 1 VD Gabčikovo Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
603 09.03.2018 12 Reprezentacne sústredenie Techno+ Sardinia (ITA) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - 3 - - - - - -
604 10.03.2018 2 Reprezentacne sústredenie OPT 2 VD Gabčikovo Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
701 10.03.2018 2 LS Gabčíkovo 2 VD Gabčikovo Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
605 16.03.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 3 Malta Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
606 23.03.2018 6 Reprezentacne sústredenie Laser Boot Camp Isola (SLO) G.Alksnevicius - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
608 26.03.2018 7 Reprezentacne sústredenie OPT 4 Portoroz (SLO) Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
607 26.03.2018 6 Reprezentačne sústredenie Techno+ Mondello (ITA) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - 3 - - - - - -
702 31.03.2018 2 LS Západ 1 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
609 01.04.2018 7 Ténerská podpora Majstrovstvá Európy Techno + Mondello (ITA) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - - 3 - - - - - -
704 07.04.2018 2 LS Západ 2 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
703 07.04.2018 1 Zrušené - LS L.Mara 1 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
610 07.04.2018 12 Ténerská podpora Radial Youth Europeans Championships Balaton (HUN) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
708 14.04.2018 2 LS L.Mara 2 Liptovská Mara Brestovský M., Oršula P 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
706 14.04.2018 2 LS Západ 3 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
705 14.04.2018 2 LS Východ 1 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. - - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
707 21.04.2018 2 LS Východ 2 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. - - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
709 21.04.2018 2 LS Západ 4 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
710 28.04.2018 1 LS L.Mara 3 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
611 28.04.2018 4 Reprezentacne sústredenie Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
612 28.04.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Patrik POLLÁK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
711 28.04.2018 2 LS Západ 5 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
712 02.05.2018 1 LS L.Mara 4 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
613 04.05.2018 3 Reprezentacne sústredenie OPT 5 Palič (SRB) Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB