|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tréner
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
VAU
|
29R
|
420
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
IQF
|
FF
|
RAC
|
FUN
|
KB
|
470
|
EUR
|
NL
|
|
625 |
01.08.2018 |
12 |
Ténerská podpora World Sailing Worlds |
Aarhus (DEN) |
M.Andel |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
601 |
24.02.2018 |
9 |
Reprezentacne sústredenie Techno, Techno+, RAC |
Atény (GRE) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
634 |
20.10.2018 |
10 |
Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno |
Athens (GRE) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
610 |
07.04.2018 |
12 |
Ténerská podpora Radial Youth Europeans Championships |
Balaton (HUN) |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
620 |
08.06.2018 |
3 |
Ténerská podporaSupercup Madarsko |
Balaton (HUN) |
Pollak/Beránek |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
630 |
29.08.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska |
Balaton (HUN) |
M.Andel |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
623 |
23.06.2018 |
9 |
Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard |
Blanes (ESP) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
728 |
26.05.2018 |
2 |
LS Východ 4 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
722 |
19.05.2018 |
2 |
LS Východ 3 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
810 |
28.07.2018 |
2 |
LS Východ 6 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
707 |
21.04.2018 |
2 |
LS Východ 2 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
612 |
28.04.2018 |
7 |
Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X |
Domaša |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
705 |
14.04.2018 |
2 |
LS Východ 1 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
782 |
21.07.2018 |
2 |
LS Východ 6 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
626 |
02.07.2018 |
7 |
Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X |
Domaša |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
629 |
27.08.2018 |
11 |
Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT |
Famagusta (CYP) |
Petra Plenkovic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
636 |
28.12.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia |
Hvar (CRO) |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
606 |
23.03.2018 |
6 |
Reprezentacne sústredenie Laser Boot Camp |
Isola (SLO) |
G.Alksnevicius |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
619 |
01.06.2018 |
3 |
Ténerská podpora International Kalisz Regatta |
Kalisz (POL) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
621 |
16.06.2018 |
7 |
Ténerská podpora Kieler Woche |
Kiel (GER) |
LTU Coach |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
614 |
05.05.2018 |
7 |
Ténerská podpora Senior European Championship |
La Rochelle (FRA) |
LTU Coach |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
627 |
04.08.2018 |
9 |
Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + |
Liepaja (LAT) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
618 |
30.05.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie Trim Cup - Laser Boot camp |
Liptovská Mara |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
710 |
28.04.2018 |
1 |
LS L.Mara 3 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
628 |
06.08.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie OPT 8 |
Liptovská Mara |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |