|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tréner
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
VAU
|
29R
|
420
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
IQF
|
FF
|
RAC
|
FUN
|
KB
|
470
|
EUR
|
NL
|
|
1211 |
07.06.2020 |
1 |
LS Orava 15 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1210 |
07.06.2020 |
1 |
LS Orava 14 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1309 |
09.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 26 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1056 |
09.06.2020 |
0.5 |
LS LM 29er 8 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1010 |
09.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 10 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1310 |
10.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 27 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1212 |
10.06.2020 |
0 |
LS Orava 16 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1011 |
10.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 11 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1311 |
11.06.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 28 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
810 |
11.06.2020 |
4 |
Tréningove sústredenie Q II |
Riva del Garda (ITA) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1265 |
13.06.2020 |
2 |
LS Senec 25 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1264 |
13.06.2020 |
2 |
LS Senec 24 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1359 |
13.06.2020 |
1 |
LS Sĺňava 5 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1312 |
16.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 47 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1112 |
16.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 39 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1111 |
16.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 38 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1057 |
16.06.2020 |
0.5 |
LS LM 29er 9 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1013 |
16.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 13 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1069 |
17.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT A 6 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1014 |
17.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 14 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
816 |
17.06.2020 |
3 |
Sústredenie Kieler Woche |
Kiel (GER) |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1313 |
18.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 29 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1114 |
18.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 41 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1113 |
18.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 40 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1062 |
18.06.2020 |
0.5 |
LS LM 29er 14 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1267 |
20.06.2020 |
2 |
LS Senec 27 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1266 |
20.06.2020 |
2 |
LS Senec 26 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1115 |
20.06.2020 |
1 |
LS LM OPT B 42 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
817 |
20.06.2020 |
4 |
Kieler Woche |
Kiel (GER) |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1347 |
20.06.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 4 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1360 |
20.06.2020 |
1 |
LS Sĺňava 6 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1213 |
21.06.2020 |
1 |
LS Orava 17 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1214 |
21.06.2020 |
1 |
LS Orava 18 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
811 |
22.06.2020 |
8 |
Trénerská podpora ME |
Talin (EST) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1314 |
23.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 30 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1116 |
23.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 43 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1015 |
23.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 15 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1215 |
24.06.2020 |
0 |
LS Orava 19 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1016 |
24.06.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 16 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1315 |
25.06.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 31 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1117 |
25.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 44 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1269 |
27.06.2020 |
2 |
LS Senec 29 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1268 |
27.06.2020 |
2 |
LS Senec 28 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1118 |
27.06.2020 |
1 |
LS LM OPT B 45 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1316 |
30.06.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 32 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1119 |
30.06.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 46 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1012 |
01.07.2020 |
1 |
LS LM Laser 12 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
812 |
01.07.2020 |
11 |
Trénerská podpora MS |
Fragila vela Riva (ITA) |
Jakub Kaňuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
838 |
01.07.2020 |
18 |
Reprezentačne sústredenie Raceboard, Techno, Foil IV. |
Domaša |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1121 |
02.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 48 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1120 |
02.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 47 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
818 |
04.07.2020 |
7 |
Reprezentačne sústredenie WS 3 |
Domaša (SVK) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1348 |
04.07.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 5 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1361 |
04.07.2020 |
1 |
LS Sĺňava 7 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
837 |
04.07.2020 |
9 |
Reprezentačne sústredenie Raceboard, Techno, Foil II. |
Domaša |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1367 |
05.07.2020 |
1 |
LS MotorYacht 1 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1123 |
07.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 50 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1122 |
07.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 49 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1125 |
09.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 52 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1124 |
09.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 51 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
845 |
10.07.2020 |
3 |
Významné medzinárodné preteky U23 |
Černá v pošumaví (CZE) |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1126 |
11.07.2020 |
1 |
LS LM OPT B 53 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1379 |
11.07.2020 |
2 |
LS Zemplínska Šírava 1 |
Zemplínska Šírava |
Peter Kincel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1368 |
12.07.2020 |
1 |
LS MotorYacht 2 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1058 |
13.07.2020 |
2 |
LS LM 29er 10 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1128 |
14.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 55 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1127 |
14.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 54 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1017 |
14.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 17 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
846 |
14.07.2020 |
2 |
Tréningove sústredenie |
Portorož (SLO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1216 |
15.07.2020 |
0 |
LS Orava 20 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1217 |
15.07.2020 |
0 |
LS Orava 21 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1070 |
15.07.2020 |
1 |
LS LM OPT A 7 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1018 |
15.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 18 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1130 |
16.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 57 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1129 |
16.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 56 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
840 |
17.07.2020 |
4 |
Tréningove sústredenie |
Liptovska Mara |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1349 |
18.07.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 6 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1380 |
18.07.2020 |
2 |
LS Zemplínska Šírava 2 |
Zemplínska Šírava |
František Kincel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
834 |
20.07.2020 |
4 |
Tréningove sústredenie Q VI. |
Liptovská Mara (SVK) |
Jakub Kaňuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1132 |
21.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 59 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1131 |
21.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 58 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1019 |
21.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 19 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1219 |
22.07.2020 |
0 |
LS Orava 23 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1218 |
22.07.2020 |
0 |
LS Orava 22 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1020 |
22.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 20 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1134 |
23.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 61 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1133 |
23.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 60 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
850 |
24.07.2020 |
7 |
Reprezentačné sústredenie 3 + Pohár SNP |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1135 |
25.07.2020 |
1 |
LS LM OPT B 62 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1362 |
25.07.2020 |
1 |
LS Sĺňava 8 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1221 |
26.07.2020 |
1 |
LS Orava 25 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1220 |
26.07.2020 |
1 |
LS Orava 24 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
802 |
26.07.2020 |
9 |
Youth 4.7 World Championships |
Arco (ITA) |
Michal Andel |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
801 |
26.07.2020 |
4 |
Sústredenie Youth 4.7 World Championships |
Arco (ITA) |
Michal Andel |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1369 |
26.07.2020 |
1 |
LS MotorYacht 3 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1059 |
27.07.2020 |
2 |
LS LM 29er 11 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
849 |
27.07.2020 |
7 |
Reprezentačné sústredenie 2 + Limar Cup |
Liptovská Mara |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1137 |
28.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 64 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1136 |
28.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 63 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1021 |
28.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 21 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1223 |
29.07.2020 |
0 |
LS Orava 27 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1222 |
29.07.2020 |
0 |
LS Orava 26 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1071 |
29.07.2020 |
2 |
LS LM OPT A 8 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1022 |
29.07.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 22 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1139 |
30.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 66 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1138 |
30.07.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 65 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1350 |
01.08.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 7 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
851 |
01.08.2020 |
3 |
Sústredenie + Europa Cup/Majstrovstvá AUT |
Attersee (AUT) |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1370 |
02.08.2020 |
1 |
LS MotorYacht 4 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1141 |
04.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 68 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1140 |
04.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 67 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1023 |
04.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 23 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1225 |
05.08.2020 |
0 |
LS Orava 29 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1224 |
05.08.2020 |
0 |
LS Orava 28 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1024 |
05.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 24 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1143 |
06.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 70 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1142 |
06.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 69 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1381 |
07.08.2020 |
2 |
LS Zemplínska Šírava 3 |
Zemplínska Šírava |
Peter Kincel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1144 |
08.08.2020 |
1 |
LS LM OPT B 71 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1363 |
08.08.2020 |
1 |
LS Sĺňava 9 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1371 |
09.08.2020 |
1 |
LS MotorYacht 5 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1146 |
11.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 73 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1145 |
11.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 72 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1025 |
11.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 25 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1227 |
12.08.2020 |
0 |
LS Orava 31 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1226 |
12.08.2020 |
0 |
LS Orava 30 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1026 |
12.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 26 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1148 |
13.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 75 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1147 |
13.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 74 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1149 |
15.08.2020 |
1 |
LS LM OPT B 76 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
803 |
15.08.2020 |
4 |
Sústredenie ILCA Radial Youth World Championships |
Dziwnów (POL) |
Michal Andel |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1351 |
15.08.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 8 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1364 |
15.08.2020 |
1 |
LS Sĺňava 10 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1382 |
15.08.2020 |
2 |
LS Zemplínska Šírava 4 |
Zemplínska Šírava |
František Kincel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1372 |
16.08.2020 |
1 |
LS MotorYacht 6 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1060 |
17.08.2020 |
2 |
LS LM 29er 12 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1151 |
18.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 78 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1150 |
18.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 77 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1027 |
18.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 27 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1229 |
19.08.2020 |
0 |
LS Orava 33 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1228 |
19.08.2020 |
0 |
LS Orava 32 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1072 |
19.08.2020 |
1 |
LS LM OPT A 9 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1028 |
19.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 28 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1152 |
20.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 79 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1153 |
20.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 80 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
839 |
20.08.2020 |
4 |
Tréningove sústredenie |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1154 |
22.08.2020 |
1 |
LS LM OPT B 81 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
827 |
22.08.2020 |
5 |
Významné medzinárodné preteky U23 Majstrovstvá Maďarska |
Balaton (HUN) |
Jakub Kaňuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
804 |
22.08.2020 |
9 |
ILCA Radial Youth World Championships |
Dziwnów (POL) |
Michal Andel |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1365 |
22.08.2020 |
1 |
LS Sĺňava 11 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1383 |
22.08.2020 |
2 |
LS Zemplínska Šírava 5 |
Zemplínska Šírava |
František Kincel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1231 |
23.08.2020 |
1 |
LS Orava 35 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1230 |
23.08.2020 |
1 |
LS Orava 34 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1373 |
23.08.2020 |
1 |
LS MotorYacht 7 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1156 |
25.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 83 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1155 |
25.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 82 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1029 |
25.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 29 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1233 |
26.08.2020 |
0 |
LS Orava 37 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1232 |
26.08.2020 |
0 |
LS Orava 36 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1030 |
26.08.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 30 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1158 |
27.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 85 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1157 |
27.08.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 84 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1159 |
29.08.2020 |
1 |
LS LM OPT B 86 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1352 |
29.08.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 9 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1235 |
30.08.2020 |
1 |
LS Orava 39 |
Orava |
Miroslav Juris |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1234 |
30.08.2020 |
1 |
LS Orava 38 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1374 |
30.08.2020 |
1 |
LS MotorYacht 8 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1317 |
01.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 33 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1161 |
01.09.2020 |
1 |
LS LM OPT B 88 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1160 |
01.09.2020 |
1 |
LS LM OPT B 87 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1063 |
01.09.2020 |
1 |
LS LM 29er 15 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1031 |
01.09.2020 |
1 |
LS LM Laser 31 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1318 |
02.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 34 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1236 |
02.09.2020 |
0 |
LS Orava 40 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1032 |
02.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 32 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1319 |
03.09.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 35 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1162 |
03.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 89 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1163 |
03.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 90 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1271 |
05.09.2020 |
2 |
LS Senec 31 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1270 |
05.09.2020 |
2 |
LS Senec 30 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1353 |
05.09.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 10 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1366 |
05.09.2020 |
1 |
LS Sĺňava 12 |
Slnava |
Ľubomír Nosko |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1375 |
06.09.2020 |
1 |
LS MotorYacht 9 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
852 |
07.09.2020 |
7 |
Reprezentačné sústredenie 4 + VCS |
Domaša |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1320 |
08.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 36 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1165 |
08.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 92 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1164 |
08.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 91 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1061 |
08.09.2020 |
0.5 |
LS LM 29er 13 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1033 |
08.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 33 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1321 |
09.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 37 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1237 |
09.09.2020 |
0 |
LS Orava 41 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1073 |
09.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT A 10 |
Liptovská Mara |
Matej Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1034 |
09.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 34 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1322 |
10.09.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 38 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1167 |
10.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 94 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1166 |
10.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 93 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1376 |
13.09.2020 |
1 |
LS MotorYacht 10 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1323 |
15.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 39 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1169 |
15.09.2020 |
1 |
LS LM OPT B 96 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1168 |
15.09.2020 |
1 |
LS LM OPT B 95 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1324 |
16.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 40 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1238 |
16.09.2020 |
0 |
LS Orava 42 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1035 |
16.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 35 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1325 |
17.09.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 41 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1170 |
17.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 97 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1171 |
17.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 98 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
828 |
18.09.2020 |
3 |
Významné medzinárodné preteky U23 Majstrovstvá Slovinska |
Izola (SLO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1273 |
19.09.2020 |
2 |
LS Senec 33 |
Gabčíkovo |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1272 |
19.09.2020 |
2 |
LS Senec 32 |
Gabčíkovo |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1354 |
19.09.2020 |
2 |
JKPO_LS_Domaša 11 |
Domaša |
Hrubý Michal |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1326 |
20.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 42 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1377 |
20.09.2020 |
1 |
LS MotorYacht 11 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1173 |
22.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 100 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1172 |
22.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 99 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1036 |
22.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 36 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1327 |
23.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 43 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1239 |
23.09.2020 |
0 |
LS Orava 43 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1037 |
23.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 37 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
853 |
23.09.2020 |
3 |
Sústredenie + Majstrovstvá ČR |
Nové Mlýny (CZE) |
Michal Andel |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1328 |
24.09.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 44 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1175 |
24.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 102 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1174 |
24.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 101 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1275 |
26.09.2020 |
2 |
LS Senec 35 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1274 |
26.09.2020 |
2 |
LS Senec 34 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1176 |
26.09.2020 |
1 |
LS LM OPT B 103 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1378 |
27.09.2020 |
1 |
LS MotorYacht 12 |
Orava |
Jozef Benček, Vladimír Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1329 |
29.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 45 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1177 |
29.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 104 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1178 |
29.09.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 105 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1038 |
29.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 38 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1240 |
30.09.2020 |
0 |
LS Orava 44 |
Orava |
Michaela Bačová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1039 |
30.09.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 39 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1330 |
30.09.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 46 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1180 |
01.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 107 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1179 |
01.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 106 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1331 |
01.10.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 47 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1277 |
03.10.2020 |
2 |
LS Senec 37 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1276 |
03.10.2020 |
2 |
LS Senec 36 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1040 |
03.10.2020 |
1 |
LS LM Laser 40 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
821 |
05.10.2020 |
5 |
Sústredenie Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters |
Hondarribia (ESP) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1182 |
06.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 109 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1181 |
06.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 108 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1041 |
06.10.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 41 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1332 |
06.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 48 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1042 |
07.10.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 42 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1333 |
07.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 49 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1184 |
08.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 111 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1183 |
08.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 110 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1334 |
08.10.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 50 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1279 |
10.10.2020 |
2 |
LS Senec 39 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1278 |
10.10.2020 |
2 |
LS Senec 38 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
835 |
12.10.2020 |
3 |
Tréningove sústredenie Q VII. |
Portorož (SLO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1186 |
13.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 113 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1185 |
13.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 112 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1043 |
13.10.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 43 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1335 |
13.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 51 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
848 |
13.10.2020 |
7 |
Reprezentačné sústredenie 1 + Interpohár |
Orava |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1044 |
14.10.2020 |
0.5 |
LS LM Laser 44 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1336 |
14.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 52 |
Gabčíkovo |
Peter Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1188 |
15.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 115 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1187 |
15.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 114 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1337 |
15.10.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 53 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
847 |
16.10.2020 |
3 |
Významné medzinárodné preteky U23 - Helloween regatta |
Portorož (SLO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1281 |
17.10.2020 |
2 |
LS Senec 41 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1280 |
17.10.2020 |
2 |
LS Senec 40 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1045 |
17.10.2020 |
1 |
LS LM Laser 45 |
Liptovská Mara |
Marián Babjak |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
841 |
18.10.2020 |
8 |
Trénerská podpra ME |
Portorož (SLO) |
Jakub Kaňuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1190 |
20.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 117 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1189 |
20.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 116 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1338 |
20.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 54 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1339 |
21.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 55 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1192 |
22.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 119 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1191 |
22.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 118 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1340 |
22.10.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 56 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1283 |
24.10.2020 |
2 |
LS Senec 43 |
Senec |
Lenka Stoláriková |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1282 |
24.10.2020 |
2 |
LS Senec 42 |
Senec |
Ján Varga |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
806 |
24.10.2020 |
11 |
Majstrovstvá sveta Techno |
Torbole, Garda, (ITA) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1194 |
27.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 121 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1193 |
27.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 120 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1341 |
27.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 57 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1342 |
28.10.2020 |
0.5 |
LS Gabčíkovo 58 |
Gabčíkovo |
Michal Andel |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1196 |
29.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 123 |
Liptovská Mara |
Andrea Mrázová |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1195 |
29.10.2020 |
0.5 |
LS LM OPT B 122 |
Liptovská Mara |
Adam Brestovský |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1343 |
29.10.2020 |
1 |
LS Gabčíkovo 59 |
Gabčíkovo |
Peter Oršula |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
842 |
29.10.2020 |
4 |
Tréningove sústredenie |
Pula (CRO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
843 |
03.11.2020 |
4 |
Významné medzinárodné preteky U23 - Sv Nikola Regata Pula |
Pula (CRO) |
Matej Brestovský |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
844 |
04.12.2020 |
4 |
Významné medzinárodné preteky U23 |
Černá v pošumaví (CZE) |
Matej Brestovský |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
854 |
12.12.2020 |
9 |
Zimný tréning III. |
Kaštela (CRO) |
Michal Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |