Výsledky pretekov za rok 2004
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
6125
26.12.2004
Majstrovstvá sveta Cadet
Adelaide (AUS)
CDT-10
6157
22.12.2004
Cadet 43rd Australian Championship
Adelaide (AUS)
CDT-7
511
15.10.2004
Puchar Rybnika
Rybnik (POL)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
406
11.10.2004
Hubert Adia Cup
Chorvátsko
NJ-5
6152
09.10.2004
Primátorský štít
Vltava-Praha (CZE)
CDT-3
6154
09.10.2004
Chiemssee Inselmarathon
Chiemsee (GER)
?
405
03.10.2004
SANY Cup, MM SR NJ ORC
Chorvátsko
NJ-7
408
03.10.2004
SANY Cup, MM SR NJ ZH
Chorvátsko
NJ-7
159
02.10.2004
100 km Kráľovej
Kráľová
FUN-5
124
02.10.2004
Velká cena Slovenska
Senec
470-5 420-5 CDT-3 OPT-5 EUR-3 FIN-5 LAS-2 LAR-5
6151
02.10.2004
Mem.J.Sedláka
Brno (CZE)
CDT-1
6150
01.10.2004
Majstrovstvá Nemecka CDT
Ruppiner See (GER)
CDT-7
508
25.09.2004
Poslední vítr
Brno (CZE)
420-4 VAU-5 CDT-4
507
25.09.2004
MČR
Nové Mlýny (CZE)
EUR-7 FIN-7 LAS-7
359
25.09.2004
5. Slovenský pohár WS
Domaša
FW-5
214
25.09.2004
Modrá stuha Nosíc
Nosice
420-3 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-2 LAR-2
123
25.09.2004
Pohár Slovana
Senec
470-3 420-3 CDT-3 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-3 LAR-3
122
24.09.2004
M SR Q Team Race
Senec
OPT-7
506
18.09.2004
Modrý hrozen
Nové Mlýny (CZE)
420-4 VAU-4 CDT-4
258
18.09.2004
Modrá stuha Liptovskej Mary
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 EUR-3 KJP-5
158
18.09.2004
Euro Saturn Cup
Kráľová
470-5 420-5 OPT-5 EUR-5 FIN-5 LAS-5
6147
16.09.2004
Majstrovstvá Poľska M a 49er
Puck (POL)
M-7
358
11.09.2004
15 míľ po Domaši
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 FW-3
213
11.09.2004
Regata kajutových lodí
Orava
KJP-5
119
11.09.2004
Pohár STU
Senec
470-3 420-3 CDT-2 OPT-3 EUR-3 FIN-2 LAS-5 LAR-2
117
11.09.2004
Match racing 470
Senec
470-3
6112
11.09.2004
Vítr z Vinohradů
Nové Mlýny (CZE)
M-4 FUN-4
510
10.09.2004
Puchar Beskydow
Zarzecze (POL)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
357
04.09.2004
Domašský lodivod
Domaša
KJP-5
257
04.09.2004
O pohár starostu L.Trnovca
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 EUR-5
212
04.09.2004
Modrá stuha Oravy
Orava
420-2 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-2 LAR-3 KJP-3
118
04.09.2004
Jesenná regata
Senec
470-5 420-5 CDT-5 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-3
6156
04.09.2004
Denzel Cup
Wolfgangsee (AUT)
SOL-2
6104
28.08.2004
Pohár Velly
Rozkoš (CZE)
470-4 420-4 CDT-4 OPT-4
115
28.08.2004
Masters Grand Prix Senec 2004
Senec
LAS-6 LAR-6
116
28.08.2004
Pohár SNP
Senec
420-3
6142
26.08.2004
Mistrovství ČR
Tušimice (CZE)
?
6148
26.08.2004
33.Trofeo Dono Schiesaro
Lago di Garda (ITA)
SOL-3
512
21.08.2004
MČR
Rozkoš (CZE)
470-7 420-7 OPT-7
308
21.08.2004
O pohár SCR Kaluža
Šírava
420-3 OPT-3 FIN-2 KJP-5 FUN-3 FW-3
6144
21.08.2004
Majstrovstvá Fínska WS
Hamina (FIN)
?
401
20.08.2004
ASSET H2O Cup
Lago di Garda
KJP-3
6093
19.08.2004
Majstrovstvá Maďarska
Révfulop (HUN)
420-7 CDT-7 OPT-7 LAR-7
256
17.08.2004
NitraSklo Cup (EP)
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-3 EUR-3
211
17.08.2004
M SR KL
Orava
KJP-7
210
14.08.2004
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5
6092
14.08.2004
2004 Olympic Regatta
Atény (GRE)
470-12 EUR-12 FIN-12 LAS-12 M-12
6143
14.08.2004
Hanko maraton
Tulonset (FIN)
?
255
13.08.2004
M SR Vaurien
Liptovská Mara
VAU-7
6090
12.08.2004
Majstrovstvá Poľska CDT
Gdyňa (POL)
CDT-7
254
09.08.2004
M SR Europa
Liptovská Mara
EUR-7
307
07.08.2004
Vinianský strapec
Šírava
420-2 CDT-3 OPT-2 FIN-3 KJP-5 FUN-2 FW-2
253
07.08.2004
Regata SCP
Liptovská Mara
VAU-5
209
06.08.2004
M SR LAS, CDT + Interpohár
Orava
470-5 420-4 CDT-7 OPT-6 EUR-6 LAS-7 LAR-6
6086
01.08.2004
MČR
Viganj - Chorvatsko
FUN-7
356
31.07.2004
Bogárka Cup 2004
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 FW-3
509
30.07.2004
42. Beskydská regata
Žermanice (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
165
24.07.2004
SP Optimist
Sĺňava
470-5 OPT-5
6081
24.07.2004
Majstrovstvá Európy Cadet
Weymouth (GBR)
CDT-9
306
23.07.2004
VC Slovenska TOP-24
Šírava
KJP-5
208
17.07.2004
O putovný pohár kajutových lodí
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-5 KJP-5
164
16.07.2004
M SR WS, FW a M
Sĺňava
M-7 FW-7
6073
16.07.2004
Juniorské ME 470
Balaton (HUN)
470-9
207
10.07.2004
Prázdninový
Orava
420-3 CDT-4 OPT-3 EUR-3 FIN-2 LAS-3 KJP-3
163
10.07.2004
4. Slovenský pohár WS
Sĺňava
FW-5
6130
09.07.2004
Majstrovstvá Maďarska
Balaton Fured (HUN)
470-7 EUR-7 FIN-7 LAS-7
6140
09.07.2004
MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - Regata OH nádejí
Rybnik (POL)
CDT-4 OPT-4 EUR-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4
6067
08.07.2004
Juniorské MS
Gdyňa (POL)
420-10 LAS-10 LAR-10
6066
08.07.2004
Mezinárodní MČR
Lipno (CZE)
VAU-7 CDT-7
421
05.07.2004
Športová plavba NJ
More
NJ-1
6064
03.07.2004
Král Šumavy
Lipno (CZE)
VAU-4 CDT-4
6063
03.07.2004
Youth CERE regata
Lipno - Hruštice (CZE)
420-7 OPT-4 EUR-4 LAR-7
355
03.07.2004
Regata Mládežníckej osady
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 FW-3
206
03.07.2004
Majstr. okr. Rbk./Lipt.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 EUR-5 KJP-4
354
26.06.2004
Mayerov memoriál
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2 FW-2
6059
25.06.2004
Maďarský pohár Nikon Cup
Balaton Fured (HUN)
420-4 CDT-4 OPT-4 LAR-4
156
25.06.2004
Kľúč Kráľovej
Kráľová
470-7 420-7 OPT-7 FIN-7 LAR-7
353
19.06.2004
Pretek kajutových lodí
Domaša
KJP-3
113
19.06.2004
Čerešňová regata
Senec
470-2 420-2 CDT-2 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-2 LAR-3
162
18.06.2004
Balnea Cup
Sĺňava
420-3 CDT-5 OPT-3 LAR-5 FW-3
352
12.06.2004
3. SP WS + Majstrovstvá oblasti
Domaša
420-4 CDT-4 OPT-4 FIN-4 KJP-4 FW-5
112
12.06.2004
Pohár mládeže
Senec
470-3 420-5 CDT-3 OPT-3 EUR-5 FIN-3 LAS-3 LAR-5
6050
11.06.2004
Puchar Trampa
Mielno (POL)
CDT-4
6155
10.06.2004
Austrian Championship
Lake Traunsee (AUT)
SOL-7
6044
05.06.2004
Maďarský pohár Fűzfő Cup
Balaton Fűzfő (HUN)
420-4 CDT-4 OPT-4 LAR-4
205
05.06.2004
Preteky IYCO
Orava
VAU-5 EUR-5 KJP-5
111
05.06.2004
Júnové preteky
Senec
470-2 420-3 CDT-3 OPT-2 EUR-3 FIN-2 LAS-3 LAR-4
6139
05.06.2004
S. PELLEGRINO CUP 2004
Vodice (CRO)
NJ-5
6042
02.06.2004
Majstrovstvá Európy Mistral, Mistral Jun
Sopot (POL)
M-9
6038
29.05.2004
YUCNs Spring cup
Neusiedlersee (AUT)
420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6
252
29.05.2004
2.Slovenský pohár WS
Liptovská Mara
FW-5
110
29.05.2004
Majstrovstvá Bratislavy II.
Senec
470-5 420-4 CDT-2 OPT-4 EUR-4 FIN-3 LAS-4 LAR-2
6037
28.05.2004
Puchar Prezydenta Sopotu
Sopot (POL)
M-4 FW-4
6035
28.05.2004
Puchar Pucka
Puck (POL)
CDT-4
6033
22.05.2004
Věstonická Venuše
Nové Mlýny (CZE)
FUN-4
161
22.05.2004
Májová regata
Sĺňava
420-2 OPT-5 LAR-5 FW-2
6153
22.05.2004
Regata mládeže
Vltava-Praha (CZE)
CDT-3
6029
20.05.2004
Puchar PZZ
Puck (POL)
470-4 420-4 EUR-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 M-4
6138
20.05.2004
OPEN DUTCH CHAMPIONSHIP NEDERLAND
Holandsko (NED)
CDT-7
6027
15.05.2004
Pohár FUN
Nechranice (CZE)
FUN-4
503
15.05.2004
Pavlovská regata
Nové Mlýny (CZE)
420-5 FIN-5 LAS-5
152
15.05.2004
1.Slovenský pohár WS
Kráľová
FUN-5 FW-5
108
15.05.2004
Majstrovstvá Bratislavy I.
Senec
470-2 420-4 CDT-4 OPT-2 EUR-3 FIN-4 LAS-2 LAR-2
6141
15.05.2004
Toušteňský pohár
Jazero Podebrady
CDT-4
6024
10.05.2004
Majstrovstvá sveta LAS,LAR
Bitez (TUR)
LAS-10 LAR-10
403
10.05.2004
Junácka pasovačka
Chorvátsko
NJ-5
251
08.05.2004
Ski-Surf regata
Liptovská Mara
FW-3
502
07.05.2004
Pálavská regata
Nové Mlýny (CZE)
EUR-6 LAS-6
6017
01.05.2004
Blue Sky Racing Days 2004
Neusiedlersee (AUT)
470-6 420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6
501
01.05.2004
Velká cena Optimist
Nové Mlýny (CZE)
CDT-4 OPT-4 EUR-3 LAR-5
106
01.05.2004
Májové preteky
Senec
470-5 420-3 CDT-3 OPT-2 EUR-3 FIN-2 LAS-2 LAR-3
6149
30.04.2004
Germany Open / Omega Cup
Chiemsee (GER)
SOL-7
301
24.04.2004
Aprílové preteky
Bukovec
OPT-3 FIN-2 FW-2
105
24.04.2004
Krištáľový pohár
Senec
470-3 420-2 CDT-2 OPT-5 EUR-2 FIN-5 LAS-5 LAR-2
6015
23.04.2004
Puchar Elektroiwni Rybnik
Rybnik (POL)
420-4 CDT-4 EUR-4 LAS-4 LAR-4
104
17.04.2004
Modrá stuha Senca
Senec
470-3 420-3 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-2 LAS-3 LAR-2
6146
17.04.2004
GARDA TRENTINO CUP 2004
Lago Di Garda (ITA)
FW-3
6136
16.04.2004
Slaski Puchar Optimista
Rybnik (POL)
OPT-6
201
16.04.2004
Betón Cup
Lipovec
CDT-5
6134
11.04.2004
O velikonoční vajíčko
Brno (CZE)
CDT-5
6133
09.04.2004
Easter Regatta
Portoroz (SLO)
OPT-6
6010
08.04.2004
Majstrovstvá sveta Mistral
Izmir (TUR)
M-10
6009
07.04.2004
Izola Spring Cup
Izola (SLO)
470-6 420-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
6145
07.04.2004
Super Cup
Balaton (HUN)
FUN-3
102
03.04.2004
Veľká cena Bratislavy
Senec
470-3 420-3 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-2
6137
03.04.2004
FruhjahrsCup
RuppinerSee(GER)
CDT-2
420
17.03.2004
Športová plavba NJ
More
NJ-1
6003
17.02.2004
Athenas Eurolymp
Atény (GRE)
470-8 EUR-8 FIN-8 LAS-8 M-8
5601
26.01.2004
2004 Rolex Miami OCR - Laser/Europe
Miami (USA)
FIN-6