Výsledky pretekov za rok 2006
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
6180
08.12.2006
St.Nikolas 2006
Pula (CRO)
OPT-6
6178
28.11.2006
MS ATO KONA
Pattaya (THA)
?
6133
18.11.2006
MS Raceboard
Pattaya (THA)
RAC-10
6179
10.11.2006
Otvorto IMS prvenstvo Hrvatske
Biograd na Moru (CRO)
NJ-7
6168
03.11.2006
M ČR družstvá - Velká Cena Prahy 2006
Praha (CZE)
420-7
6175
03.11.2006
National Open Windsurfing 2006
Bandol (FRA)
RSX-7
6162
21.10.2006
Burčáková regata
Olomouc (CZE)
EUR-3
6167
14.10.2006
Športová preplavba NJ - 235 nm
Šibenik-Hvár-Dubrovnik-Br
NJ-1
515
13.10.2006
Puchar Rybnika
Rybnik (POL)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
404
07.10.2006
M ČR - Pohár Niké 2006
Chorvatsko
NJ-7
263
07.10.2006
Modrá stuha L.Mary
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 EUR-3 KJP-5 RAC-2
108
07.10.2006
Jesenná regata
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 LAS-2 LAR-5
6156
07.10.2006
Chiemsee-Insel-Marathon 2006
Ciemsee (GER)
RSX-6
6160
07.10.2006
CENA BC MCHZ
Hlučín (CZE)
EUR-3
6161
06.10.2006
Bavarian Mastres 2006
Chiemsee (GER)
RSX-4
403
01.10.2006
SANY CUP, MMSR NJ ORC
Chorvátsko
NJ-7
413
01.10.2006
SANY CUP, MM SR NJ ZH
Chorvatsko
NJ-7
6159
30.09.2006
Barcolana 2006
Trieste (ITA)
NJ-6
158
29.09.2006
Tatran Cup
Senec
420-5 OPT-2 LAS-7 LAR-3
514
28.09.2006
Mistrovství ČR
Nové Mlyny (CZE)
EUR-7 FIN-7 LAS-7
6164
25.09.2006
Športová preplavba NJ - 231 nm
Kos-Rhodos-Kos-Kalimnos-K
NJ-1
513
23.09.2006
Poslední vítr
Brněnská přehrada (CZE)
VAU-6 CDT-4
376
23.09.2006
Kapurková regata
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 FIN-3 KJP-3 RAC-2 FW-2 NL-3
157
23.09.2006
Euro Saturn Cup
Senec
470-6 OPT-5 EUR-5 LAS-2 LAR-5 RAC-5 FW-5
6158
23.09.2006
Univerzitetna regata NOVE EVROPE
Portoroz (SLO)
NJ-3
6127
20.09.2006
Majstrovstvá sveta NP RS:X
Lago di Garda (ITA)
RSX-10
6155
17.09.2006
Športová preplavba NJ - 848 nm
Kréta-Kremik
NJ-1
210
16.09.2006
Modrá stuha Nosíc
Nosice
420-2 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-4 LAR-3
111
16.09.2006
Krištáľový pohár I.náhrada
Senec
OPT-5
375
15.09.2006
31.ročník, 15 míľ po Domaši
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-3 FW-3 NL-3
315
15.09.2006
O pohár Z.Šíravy
Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3
107
15.09.2006
MMSR Q družstvá
Senec
OPT-7
6121
15.09.2006
Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Kamień Pomorski (POL)
OPT-7
510
14.09.2006
MČR
Nové Mlyny (CZE)
420-7
509
09.09.2006
Puchar Beskidów
Tresna (POL)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
508
09.09.2006
Energo - Cup
Senec
470-3 420-5 OPT-3 EUR-3 LAS-3 LAR-5
262
09.09.2006
Septembrová regata
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-2 EUR-2 KJP-5
209
09.09.2006
Modrá stuha Oravy
Orava
420-3 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3
6117
09.09.2006
Vítr z vinohradů
Nové Mlyny (CZE)
RAC-4 FUN-4
6165
09.09.2006
Športová preplavba NJ - 370 nm
Lavrio-Kréta-Kyklady
NJ-1
6176
08.09.2006
Majstrovsvo Sveta IMS 600
Aghios Nikolaos (GRE)
NJ-10
6116
07.09.2006
Mistrzostwa Polski
Sopot (POL)
RSX-7
313
02.09.2006
Majstrovstvá oblasti II.
Šírava
420-4 OPT-2 FIN-4 KJP-4
374
01.09.2006
MM SR WS a FW
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 RAC-7 FW-7
373
01.09.2006
Match Racing Finn
Domaša
FIN-3
314
01.09.2006
Viniansky strapec
Šírava
420-3 OPT-2 FIN-2 KJP-3
507
31.08.2006
Lipno Cere Regatta
Lipno (CZE)
470-7 420-4 EUR-4 FIN-6 LAS-6 LAR-6 RSX-6
372
30.08.2006
WS Junior Cup 2
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 RAC-3 FW-3
6110
30.08.2006
Mistrovství ČR - TR mládeže
Rozkoš (CZE)
OPT-7
371
28.08.2006
WS Junior Cup 1
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-2 RAC-3 FW-3
6154
28.08.2006
Športová preplavba NJ - 841 nm
Kremik-Kréta
NJ-1
506
26.08.2006
Mistrovství ČR
Rozkoš (CZE)
OPT-7 LAR-7
370
26.08.2006
Uragán + SP WS
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-2 RAC-5 FW-5 NL-2
368
26.08.2006
MM SR Finn
Domaša
FIN-7
261
26.08.2006
Limar Cup
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-3 EUR-2 KJP-3 RAC-3
208
26.08.2006
Regata kajutových lodí
Orava
KJP-5
6136
26.08.2006
Juniorské Majstrovstvá Rakúska
WolfgangSee (AUT)
470-7 420-7 OPT-7 EUR-7 LAR-7 RAC-7
6106
24.08.2006
Mistrovství ČR
Nechranice (CZE)
RAC-7 FUN-4
369
19.08.2006
O Pohár Novej Kelče
Domaša
KJP-3
311
19.08.2006
O pohár YC Sobrance
Šírava
420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2
6105
19.08.2006
Nechranická buchta
Nechranice (CZE)
RAC-4 FUN-4
6174
19.08.2006
Race Board SM Hamina
Hamina (FIN)
?
265
18.08.2006
Búrlivý vietor
Liptovská Mara
OPT-2 EUR-2
366
12.08.2006
Domašský lodivod
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 KJP-5 RAC-2 FW-2 NL-3
312
12.08.2006
VC TOP 24
Šírava
KJP-5
6173
12.08.2006
Hanko MM-OPEN
Hanko (FIN)
?
260
11.08.2006
MMSR Vaurien
Liptovská Mara
VAU-7 OPT-2 EUR-2 RAC-2
156
11.08.2006
Balnea Cup
Sĺňava
470-4 420-5 OPT-5 LAR-4
259
07.08.2006
MMSR Europa
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-5 EUR-7 LAR-2 RAC-3
6172
06.08.2006
24. HIIDENVESIREGATAN
Nummela (FIN)
?
258
05.08.2006
Regata SCP
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-2
207
05.08.2006
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5
206
04.08.2006
MMSR - Interpohár
Orava
470-7 420-6 OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
364
29.07.2006
Bogárka Cup 2006
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-3 FW-3 NL-3
310
29.07.2006
Modrá stuha Šíravy
Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-5
505
28.07.2006
44.Beskydská regata
Žermanice (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAS-6 LAR-6
363
27.07.2006
Lenivé kapre Cup 2
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 KJP-2 RAC-3 FW-3 NL-2
377
26.07.2006
Najlenivejšie kapre
Domaša
OPT-2 NL-2
6146
24.07.2006
M ČR Formula Windsurfing
Viganj (CRO)
FW-7
362
22.07.2006
Lenivé kapre Cup 1
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 KJP-2 RAC-3 FW-3 NL-2
6144
22.07.2006
Modrá stuha Plumlova
Plumlov (CZE)
EUR-4
6147
22.07.2006
Puchar dvoch jezior
Tresna (POL)
OPT-3
257
20.07.2006
O putovný pohár KJ
Liptovská Mara
KJP-7
6145
17.07.2006
Moravský pohár
Žďás (CZE)
RAC-3
361
15.07.2006
Regata mládežníckej osady
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 KJP-3 RAC-2 FW-2 NL-3
256
15.07.2006
O pohár starostu L.Trnovca
Liptovská Mara
470-5 VAU-5 OPT-3 EUR-5 KJP-3 RAC-3
6084
13.07.2006
ISAF Youth Worlds
Weymouth (GBR)
420-10 LAS-10 LAR-10 RSX-10
6143
13.07.2006
Neil Pryde RSX Pacific Coast Championshi
USA
RSX-3
264
08.07.2006
Sústredenie 2006
Liptovská Mara
470-2 420-2 OPT-2 EUR-2
6157
08.07.2006
Športová preplavba NJ - 190 nm
Zadar - Stari Grad
NJ-1
6171
08.07.2006
PURUVESI RACE
Puruvesi (FIN)
?
6141
03.07.2006
Highland Spring HIHO
British Virgin Islands
?
6072
01.07.2006
Junior Worlds Championship
Flensburg (GER)
470-10
359
01.07.2006
Mayerov memoriál + SP WS
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-5 FW-5 NL-3
308
01.07.2006
O Pohár SCR Kaluža
Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-5
255
01.07.2006
Majstrovstvá oblasti
Liptovská Mara
VAU-4 OPT-4 EUR-5 LAS-5 KJP-4 RAC-2
205
01.07.2006
Diaľková plavba KJ
Orava
KJP-5
504
24.06.2006
Mladý vítr
Terlicko (CZE)
EUR-5
358
24.06.2006
Svätojánsky
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-2 RAC-3 FW-3 NL-2
110
23.06.2006
Veľká cena Slovenska
Kráľová
470-5 420-7 OPT-7 LAS-3 LAR-7
6170
20.06.2006
Pisimmän Päivän Regatan
Soukka (FIN)
?
6062
17.06.2006
Kiel Week
Baltic Sea / Kiel (GER)
470-8 420-5 EUR-5 FIN-8 LAS-8 LAR-8 RSX-8
357
17.06.2006
Preteky kajutových plachetníc
Domaša
420-2 CDT-2 OPT-2 KJP-3 NL-3
254
17.06.2006
Jarná Bobria regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-3 KJP-2 RAC-2
6142
17.06.2006
Pohár Radegastu
Žermanice (CZE)
OPT-4
6150
17.06.2006
Central European Championship
Cres (CRO)
NJ-8
6166
17.06.2006
Športová preplavba NJ - 83 nm
Severná Sardínia -Južná K
NJ-1
6153
14.06.2006
Športová preplavba NJ - 280 nm
Kremik-Cres-Kremik
NJ-1
6169
11.06.2006
RB Ranking Hamina
Hamina (FIN)
?
6060
10.06.2006
Pohár Vysočiny
Velké Dářko (CZE)
RAC-4
6058
10.06.2006
Cena Šumavy
Lipno (CZE)
OPT-4 EUR-4 LAS-4
356
10.06.2006
Majstrovstvá oblasti
Domaša
420-4 CDT-4 OPT-4 FIN-4 KJP-4 RAC-4 FW-4 NL-4
306
10.06.2006
Memoriál Manu a Serugu
Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3
203
10.06.2006
Preteky Oravy
Orava
420-3 CDT-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-3 KJP-4
104
10.06.2006
Majstrovstvá Bratislavy I.
Senec
470-4 420-4 OPT-4 EUR-4 LAS-4 LAR-4
6054
09.06.2006
European Championships
Balatonfured (HUN)
470-9
6049
03.06.2006
Spring Cup
Neusidel am See (AUT)
470-6 420-4 OPT-4 EUR-4 LAS-6 LAR-6
355
03.06.2006
Čerešnička
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-3 FW-3 NL-3
253
03.06.2006
Majstrovstvá okresu Rbk
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-4 KJP-2 RAC-2
6149
01.06.2006
Majstrovstvá stredomoria
Brindisi (ITA)
NJ-6
6152
29.05.2006
Športová preplavba NJ - 415 nm
Kremik-Brindisi-Kremik
NJ-1
354
27.05.2006
Májová regata
Domaša
420-3 CDT-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-3 FW-3 NL-3
155
27.05.2006
Májová regata
Sĺňava
470-5 420-3 OPT-3 LAS-3 LAR-5
6042
24.05.2006
Holland Regatta
Medemblik (NED)
470-8 FIN-8 LAS-8 LAR-8 RSX-8
6151
24.05.2006
Športová preplavba NJ - 336 nm
Kremik-Krk-Kremik
NJ-1
6041
20.05.2006
Věstonická Venuše
Nové Mlyny (CZE)
RAC-4 FUN-4
305
20.05.2006
O pohár rektora TUKE Cup + SP WS
Šírava
OPT-3 RAC-5 FW-5 NL-3
252
20.05.2006
Majstrovstvá okr.L.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-3 EUR-3 KJP-3 RAC-3
103
20.05.2006
Pohár mládeže
Senec
470-3 420-2 OPT-2 EUR-2 LAS-3 LAR-2
6036
19.05.2006
MAGELLAN KUPA
Balatonfuzfo (HUN)
420-4 CDT-4 OPT-4 LAR-4
6035
13.05.2006
Jarní premiéra I.
Rozkoš (CZE)
EUR-4
503
13.05.2006
Pavlovská regata
Nové Mlyny (CZE)
420-6 VAU-4 LAS-5
303
13.05.2006
Majstrovstvá oblasti I.
Šírava
OPT-4 RAC-4 FW-4 NL-4
6139
13.05.2006
TROFEJ MARIO KLUN
Piran (SLO)
OPT-4
6029
10.05.2006
ISAF World Sailing Games 2006
Neusiedl, Burgenland (AUT
470-8 420-4 LAS-8 LAR-8 RSX-8
6028
08.05.2006
Majstrovstvá Európy FW
Portimao (POR)
FW-9
402
08.05.2006
Junácka pasovačka - ORC
Chorvátsko
NJ-5
407
08.05.2006
Junácka pasovačka - ZH
Chorvátsko
NJ-5
6027
06.05.2006
To je celá, to je půl
Brněnská přehrada (CZE)
VAU-4
251
06.05.2006
Ski Surf Regata
Liptovská Mara
RAC-5 FW-5
6140
06.05.2006
Interpuchar Zagłębia
Pogoria (POL)
OPT-3
6148
06.05.2006
Primošten Cup 2006
Primošten (CRO)
NJ-1
502
05.05.2006
Pálavská regata Home Credit
Nové Mlýny (CZE)
420-4 EUR-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6
401
30.04.2006
Slovak Sailing Week 2006 - ELAN
Chorvátsko
NJ-5
408
30.04.2006
Slovak Sailing Week 2006 - ORC
Chorvátsko
NJ-5
6021
29.04.2006
Euro Regata
Chorvatsko
NJ-4
501
29.04.2006
Velká cena Optimist
Nové Mlýny (CZE)
CDT-4 OPT-5 EUR-3 LAR-4
302
29.04.2006
GRAND OPEN + SP WS
Šírava
OPT-3 RAC-5 FW-5 NL-3
6163
29.04.2006
Športová preplavba NJ - 81 nm
Sukosan-Trogir
NJ-1
6177
29.04.2006
11 TROFEO PAOLO NEIROTTI
Lago di Garda (ITA)
FW-4
6019
22.04.2006
Semaine Olympique Francaise
Hyeres (FRA)
470-8 EUR-8 FIN-8 LAS-8 RSX-8
301
22.04.2006
Aprílové preteky + SP WS
Bukovec
RAC-5 FW-5
102
22.04.2006
Krištáľový pohár
Senec
470-2 420-5 OPT-5 EUR-5 LAS-2 LAR-3
6016
13.04.2006
Easter regatta
Portoroz (SLO)
OPT-4
6014
13.04.2006
Izola Spring Cup 2006
Izola (SLO)
470-7 420-4 EUR-4 FIN-7 LAS-7 LAR-7 FW-4
101
08.04.2006
Modrá stuha Senca
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 LAS-3 LAR-2
6009
31.03.2006
Puchar Elektrowni Rybnik
Rybnik (POL)
EUR-4 LAS-4 LAR-4
6137
28.03.2006
Panda Media Cup
Chorvatsko (CRO)
NJ-3
6138
05.03.2006
Športová preplavba NJ
Kuba - Cienfuegeos
NJ-1
6002
25.02.2006
Andalusian Olympic Week
Cadiz (ESP)
470-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 RSX-7