Výsledky pretekov za rok 2009
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
604
29.11.2009
RC Jesenná Regatta 2009
Senec
RCP-5
6079
13.11.2009
REGATA JABUKA 2009
Vodice (CRO)
NJ-6
127
07.11.2009
Putovný pohár Europa
Senec
470-2 420-3 OPT-2 EUR-5 FIN-2 LAS-2 LAR-2
126
24.10.2009
Jesenná regata
Senec
470-3 420-2 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-3
508
16.10.2009
Puchar Rybnika
Rybnik (POL)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6077
11.10.2009
Barcolana 2009
Terst (ITA)
NJ-6
6078
10.10.2009
Bavarian Master
Chiemsee (GER)
RAC-2
6074
09.10.2009
Chiemsee-Inselmarathon
Chiemsee (GER)
RAC-4
6076
06.10.2009
XXIV World Festival on the Beach Mondello
Palermo (ITA)
RSX-9
408
04.10.2009
MM SR a CR Sany Cup
CRO
ORC-7 S37-7 E34-7 B42-7 F45-7
6067
04.10.2009
Elektrovod Cup
Marina Kaštela (CRO)
E34-3 F45-3
411
04.10.2009
MM SR a CR Sany Cup
CRO
ORC-7 S37-7 E34-7 B42-7 F45-7
363
03.10.2009
Kapurková regata 2009
Domaša
420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2 RAC-2 NL-2
262
03.10.2009
Modrá stuha L.Mary - PLM
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 EUR-2 KJP-5
6073
03.10.2009
Cena Borsodchem
Hlučín (CZE)
EUR-3
6072
02.10.2009
INTERNATIONAL FINN CUP - COPPA ITALIA 2009
MALCESINE (ITA)
FIN-7
407
28.09.2009
BSP Adria Cup
CRO
NJ-3
507
26.09.2009
Majstrovstvá ČR - Závod Q
Nové Mlyny (CZE)
OPT-6 EUR-7 LAS-7
333
26.09.2009
Gulášová regata
Širava Lúč
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RSX-2 RAC-2 FW-2
332
19.09.2009
28.ročník o Viniansky strapec - Finn Far East Cup Finále
Širava Lúč
420-3 OPT-3 FIN-5 KJP-3 RSX-2 RAC-3 FW-2
119
19.09.2009
Pohár Slovana - Memoriál Tonky Malej
Senec
OPT-5 FIN-5 LAS-7
506
18.09.2009
Mistrovství ČR - Modrý hrozen
Nové Mlyny (CZE)
420-6 VAU-7
364
15.09.2009
15.míľ po Domaši - Finn Far East Cup 7
Domaša
FIN-5
361
12.09.2009
15.m?? po Doma?i
Doma?a
OPT-3 KJP-3 RAC-5 NL-3
120
12.09.2009
MSR Optimist družstvá
Senec
OPT-7
121
12.09.2009
Septembrová regata
Senec
470-2 420-5 EUR-3 FIN-2 LAS-3 LAR-2
6069
12.09.2009
Diplomatska regata 2009
Izola (SLO)
NJ-2
206
05.09.2009
Modrá stuha Oravy
Orava
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 KJP-3
117
05.09.2009
470 Match racing
Senec
470-3
118
05.09.2009
Tatran Cup
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-5
505
04.09.2009
Puchar Beskydow
Tresna (POL)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6037
03.09.2009
Mistrovstv? ?R - Lipno regatta 2009
Lipno - ?ern? v Po?. (CZE
420-7 FIN-7
6035
30.08.2009
IWA Junior, Youth and Masters World Championship 2009
Weymouth & Portland (GBR)
RAC-10
327
29.08.2009
M. Oblasti 2 - Finn Far East Cup 6
Širava Lúč
420-4 OPT-3 FIN-4 KJP-4 RSX-2 RAC-2 FW-2
261
29.08.2009
O pohár primátora Ružomberka - PLM
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 EUR-2 KJP-5
6033
27.08.2009
Mistrovství ČR
Nové Mlyny (CZE)
RAC-7
6034
27.08.2009
Mistrovství ČR
Lipno - Černá v Poš. (CZE
OPT-7 LAR-7
6031
23.08.2009
Juniorské majstrovstvá Rakúska
Neusiedlersee UYCN (AUT)
420-7 OPT-7 LAR-7
324
22.08.2009
WS Junior CUP 1
Šírava Klokočov
420-2 OPT-3 FIN-2 KJP-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
323
22.08.2009
Cassovia CUP
Širava Lúč
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-5 RSX-2 RAC-2 FW-2
6064
22.08.2009
Pokal Val navtika
Izola (SLO)
NJ-5
322
15.08.2009
Pohár FIRST - Finn east cup 5
Širava Vojenská
420-5 OPT-5 FIN-3 KJP-3
205
15.08.2009
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5
6071
15.08.2009
Modrá stuha Plumlova
Plumlov (CZE)
EUR-5
358
08.08.2009
YC Zátoka Cup
Domaša
KJP-3
321
08.08.2009
Memorial Serugu
Širava Medvedia hora
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3
260
07.08.2009
Veľká cena Slovenska
Liptovská Mara
470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 EUR-7 FIN-7 LAR-7 RSX-7 RAC-7 FW-7
259
04.08.2009
Liptovský pohár
Liptovská Mara
OPT-5 EUR-5
357
01.08.2009
Domašský lodivod
Domaša
KJP-5
320
01.08.2009
TOP24
Širava Medvedia hora
KJP-3
258
01.08.2009
Limar Cup
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-2 EUR-3
204
31.07.2009
Interpohár
Orava
470-5 420-5 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6066
31.07.2009
Finn Junior World Championship
Balatonfüred (HUN)
FIN-10
356
25.07.2009
Bogarka Cup 2009 - Finn Far East Cup 4
Domaša
420-4 OPT-4 FIN-4 KJP-5 RAC-4 NL-4
319
25.07.2009
Pohár starostu Kaluže
Širava Medvedia hora
420-3 OPT-2 FIN-3 KJP-3
504
24.07.2009
Beskydská regata
Žermanice (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
257
17.07.2009
MM SR KJ - O putovný pohár KJ - PLM
Liptovská Mara
KJP-7
355
11.07.2009
Regata mládežníckej osady
Domaša
KJP-3
318
11.07.2009
8.ročník o Modrú stuhu Z.Šíravy
Širava Lúč
420-3 OPT-2 FIN-3 KJP-5 RSX-2 RAC-2 FW-2
256
11.07.2009
O pohár starostu L.Trnovca
Liptovská Mara
470-5 VAU-5 OPT-3 EUR-3 KJP-3
6070
11.07.2009
Mladí vítr
Terlicko (CZE)
EUR-3
6053
06.07.2009
2009 Raceboard and IMCO World Championships
Warnemuende (GER)
RAC-10
6054
05.07.2009
ORC International Worlds 2009
Brindisi (ITA)
ORC-10
317
04.07.2009
Cyrilometodejský
Šírava Klokočov
420-2 OPT-3 FIN-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
316
04.07.2009
Pohár TATUM
Širava Lúč
420-3 OPT-2 FIN-3 KJP-5
255
04.07.2009
Letná Bobria regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-5 KJP-2
203
04.07.2009
Regata kajutových lodí
Orava
KJP-5
6016
04.07.2009
IODA EUROPEAN FLEET RACING CHAMPIONSHIP
SLO
OPT-9
6055
04.07.2009
Intern. Deutsche Meisterschaften 2009 Raceboard & German Masters 2009 (GER)
Warnemuende (GER)
RAC-7
6080
04.07.2009
Regaty o puchar Prezesa KOZZ eliminacje PPJK
Solini (POL)
KJP-5
315
01.07.2009
Lenivé CUP RE 3
Šírava Klokočov
OPT-3 RSX-3 RAC-3 FW-3
6068
01.07.2009
Intervela
Lago di Gada (ITA)
420-6
314
29.06.2009
Lenivé CUP RE 2
Šírava Klokočov
OPT-3 RSX-3 RAC-3 FW-3
354
27.06.2009
Mayerov memoriál - Finn Far East Cup 3
Domaša
420-3 OPT-3 FIN-5 KJP-3 RAC-3 NL-3
313
27.06.2009
Lenivé CUP RE 1
Šírava Klokočov
420-2 OPT-3 FIN-2 KJP-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
6063
27.06.2009
Šilhánkuv Memorial
Velké Dářko (CZE)
EUR-5
202
26.06.2009
Oravské fukoty - 24 hod. Okolo OP
Orava
470-2 420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-5
312
20.06.2009
Svätojánsky
Šírava Klokočov
420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2 RSX-3 RAC-3 FW-3
254
20.06.2009
Regata SCP
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 EUR-3 KJP-4
6062
20.06.2009
Pohár Radegastu
Žermanice (CZE)
EUR-4
6056
18.06.2009
Mediterranean Championship 2009
Pescar (ITA)
ORC-5
410
17.06.2009
FIRST SAILING WEEK 2009
Kaštela, Split (CRO)
F45-3
353
13.06.2009
Regata KJP
Domaša
KJP-5
309
13.06.2009
Vietor Zemplína
Širava Vojenská
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RSX-2 RAC-2 FW-2
152
13.06.2009
Balnea Cup
Sĺňava
470-5 420-5 OPT-5 FIN-3 LAS-3
6052
13.06.2009
Pohár Vysočiny
Velké Dářko (CZE)
RAC-5
6049
07.06.2009
ORC International Central European Championship
Cres (CRO)
ORC-9
352
06.06.2009
Medardova kvapka - Finn Far East Cup 2
Domaša
420-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-3 NL-3
308
06.06.2009
Pohár starostu Vinného
Širava Lúč
420-3 OPT-2 FIN-3 KJP-3 RSX-2 RAC-2 FW-2
253
06.06.2009
Majstrovstvá oblasti - PLM
Liptovská Mara
VAU-4 OPT-3 EUR-5 KJP-5
110
06.06.2009
VC Elektrovodu
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-5
6051
06.06.2009
VIII Regaty o Puchar Jana Petryli
Kluszkowce (POL)
OPT-3
6048
04.06.2009
Raceboard European Championships
Liepaja (LAT)
RAC-9
503
30.05.2009
Velká cena YC Dyje
Nové Mlyny (CZE)
OPT-6 LAR-5
351
30.05.2009
Májová regata
Domaša
420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2 RAC-2 NL-2
307
30.05.2009
MSR Team racing
Šírava Klokočov
OPT-2 RSX-7 RAC-7 FW-7
252
30.05.2009
Jarná Bobria regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-4 KJP-3
111
30.05.2009
Majstrovstvá Bratislavy II.
Senec
470-4 420-4 OPT-2 EUR-2 FIN-5 LAS-4 LAR-2 RAC-4
6047
30.05.2009
Spring Cup
Neusiedler (AUT)
420-5
6061
30.05.2009
Hornický Kahan
Žermanice (CZE)
EUR-3
6057
29.05.2009
Croatian Championship
Punat (CRO)
NJ-5
6058
24.05.2009
Trend Regata 2009
Rogoznica (CRO)
NJ-1
306
23.05.2009
Čerešnička májová
Šírava Klokočov
420-2 OPT-3 FIN-2 KJP-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
305
23.05.2009
Far east CUP - Finn Far East Cup 1
Širava Vojenská
420-5 OPT-5 FIN-5 KJP-3 RSX-2 RAC-2 FW-2
151
23.05.2009
Májová regata
Sĺňava
470-5 OPT-2 FIN-2
113
23.05.2009
Pohár mládeže
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 LAR-5
6050
23.05.2009
Věstonická Venuše
Nové Mlyny (CZE)
RAC-5
502
16.05.2009
Pavlovská regata
Nové Mlyny (CZE)
470-5 420-6 LAS-5 LAR-5
304
16.05.2009
M. oblasti 1
Šírava Klokočov
420-2 OPT-4 FIN-2 KJP-2 RSX-4 RAC-4 FW-4
251
16.05.2009
Majstrovstvá okr.L.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-3 EUR-2 KJP-2
109
16.05.2009
Majstrovstvá Bratislavy I.
Senec
OPT-4 EUR-4 FIN-4 LAR-4
6044
16.05.2009
MARINADA 2009
Portorož (SLO)
NJ-5
6045
16.05.2009
Jarní Premiéra I.
Rozkoš (CZE)
OPT-5
303
09.05.2009
Pohár rektora TUKE
Šírava Klokočov
420-2 OPT-3 FIN-2 KJP-2 RSX-3 RAC-3 FW-3
108
09.05.2009
Walnerov memoriál
Senec
470-2 420-2 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 RAC-3
6042
09.05.2009
POKAL ONE VICTORY 2009
Izola (SLO)
NJ-4
501
08.05.2009
Pálavská regata
Nové Mlyny (CZE)
EUR-6 FIN-5 LAS-5 LAR-5
6009
06.05.2009
O pohár Juhovýchodnej Európy 2009
Palič (SRB)
OPT-4
6043
05.05.2009
Expert Olympic Garda - Eurolymp
Riva del Garda (ITA)
470-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 RSX-7
403
03.05.2009
Slovak Sailing week
CRO
E34-5 F45-5
302
02.05.2009
Grand Open
Šírava Klokočov
420-2 OPT-2 FIN-2 KJP-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
6060
02.05.2009
Zadarski Kup 2009
Hvar (CRO)
NJ-5
6007
01.05.2009
Blue-Sky-Racing Days
Neusiedler (AUT)
OPT-4
6041
01.05.2009
Velká cena YC Lipna
Lipno (CZE)
OPT-5 LAR-5
301
25.04.2009
Aprilový pretek
Bukovec
OPT-2 RSX-5 RAC-5 FW-5
106
25.04.2009
Krištáľový pohár
Senec
470-5 420-5 OPT-5 EUR-2 FIN-5 LAS-3 LAR-5
6005
18.04.2009
Śląski Puchar Optimista
Rybnik (POL)
OPT-5
105
18.04.2009
Aprílové preteky
Senec
470-2 420-2 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2
401
12.04.2009
Velka cena Slovenskej a Českej republiky
CRO
ORC-5 S37-5
6003
10.04.2009
Izola Spring Cup
Izola (SLO)
470-5 420-5 LAS-5 LAR-5
6002
10.04.2009
Easter Regata YC Pirat
Portorož (SLO)
OPT-4
6040
10.04.2009
Windsurfing European Championships
LACANAU (FRA)
RAC-9
6039
04.04.2009
11°Torbole Europe Meeting 2009
Torbole (ITA)
EUR-5
6046
03.04.2009
XIII. USKRŠNJA REGATA
Zagreb (CRO)
NJ-5
6059
01.04.2009
Uskršnja Regatta 2009 - finále Salona 37R
Hvar (CRO)
NJ-5
603
21.03.2009
RC SW MMSR 2009
Senec
RCP-7
6001
06.03.2009
SPRING MEETING
Piran (SLO)
OPT-4 EUR-4 LAR-4
602
01.03.2009
RC Jarná Regata 2009
Senec
RCP-5
6038
28.02.2009
3. Memorijal Zlatan Pecenkovic
Pula (SLO)
OPT-4
601
08.02.2009
RC FYC CUP 2009
Patince
RCP-5
600
06.01.2009
RC Novoročná Regata 2009
Patince
RCP-5