Výsledky pretekov za rok 2010
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
118
11.09.2010
11. Majstrovstvá SR družstvá Q
Senec
OPT-7
360
11.09.2010
15.míľ po Domaši - 35.ročník
Domaša
FIN-4 KJP-5 RSX-5 RAC-7
6059
22.05.2010
2010 SICILY GRAND PRIX
Sicilia (ITA)
RAC-5
314
31.07.2010
24.ročník o V.C. TOP24
Širava Medvedia hora
KJP-3
318
25.09.2010
28.ročník o Viniansky strapec
Šírava
420-3 VAU-3 OPT-3 FIN-5 KJP-5 RSX-5 RAC-5
105
24.04.2010
41.Krištálový pohár
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-5 FIN-5 LAS-3 LAR-5
510
23.07.2010
48.Beskydská regata - Mem.B.Hrubého
Žermanice (CZE)
420-5 OPT-6 EUR-6 FIN-5 LAS-5 LAR-6 L47-6 L47-6
115
20.08.2010
54.Veľká cena Slovenska
Kráľová
VAU-3 OPT-7 EUR-7 FIN-7 LAR-7 RSX-7 RAC-3 FW-3
6002
24.02.2010
Andalusian olympic week
Cadiz (ESP)
470-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6 RSX-6
104
17.04.2010
Aprílové preteky
Senec
470-2 420-2 OPT-2 EUR-3 FIN-3 LAR-3
303
24.04.2010
Aprilový pretek
Šírava
OPT-3 RSX-3 RAC-3
152
29.05.2010
Balnea cup
Slňava
470-5 420-3 OPT-3 LAR-3
6083
10.10.2010
Barcolana 2010
Terst (ITA)
NJ-6
6082
10.10.2010
Bavarian-Masters 2010
Chiemsee (GER)
RAC-3
6067
10.07.2010
Bermuda Cup
Slezká Harta (CZE)
EUR-2
6097
19.06.2010
Blaues Band
Neusiedler (AUT)
KJP-3
6012
01.05.2010
Blue sky racing days
Neusiedler (AUT) Breitenb
470-4 420-4 OPT-4
357
31.07.2010
Bogarka Cup 2010
Domaša
FIN-5 KJP-4 RSX-5 RAC-5
6075
03.09.2010
Campionato Nazionale Vaurien
Porto St.Stefano (ITA)
VAU-7 IMS-5
317
28.08.2010
CASSOVIA Cup
Šírava
420-3 VAU-3 OPT-3 FIN-5 KJP-3 RAC-3
409
11.10.2010
Czech&Slovak Championship ORC club do 40 stôp
Murter (CRO)
ORC-7
6020
26.05.2010
Delta Lloyd Reggata
Medemblik (NED)
470-8 FIN-8 LAS-8 LAR-8 RSX-8
6076
13.09.2010
DIPLOMATIC REGATTA 2010
Izola (SLO)
IMS-3
358
14.08.2010
Domašský lodivod
Domaša
KJP-5
436
19.09.2010
Elektrovod Cup
Biograd (CRO)
ORC-3
406
19.09.2010
Elektrovod Cup - MMSR ORC club nad 40 stôp
Biograd (CRO)
ORC-7
6017
12.05.2010
Expert Olympic Garda - Eurolymp
Garda- Riva (ITA)
470-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 RSX-7
306
22.05.2010
Far East Cup
Šírava
420-3 VAU-3 OPT-3 FIN-2 KJP-3
6077
15.09.2010
Finn Országos Bajnokság
Balaton (HUN)
FIN-7
6098
25.09.2010
Goldene Schilfrohr
Neusiedler (AUT)
KJP-3
6079
01.07.2010
GPS GREEK speed challenge
Grécko (GRE)
RAC-4
302
24.04.2010
Grand PRIX II.
Šírava
FIN-3
6081
10.10.2010
Chiemsee-Inselmarathon 2010
Chiemsee (GER)
RAC-6
6080
09.10.2010
IDM 420er 2010
Wannsee (GER)
420-7
208
30.07.2010
Interpohár
Orava
470-5 420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6035
07.07.2010
Intervela
Garda- Riva (ITA)
470-7 420-6 FIN-7
6033
02.07.2010
IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Kamien-Pomorski (POL)
OPT-9
6063
05.06.2010
Izola Cup 2010
Izola (SLO)
IMS-5
6062
09.05.2010
Izola open cup 2010
Izola (SLO)
NJ-3
251
08.05.2010
Jarná Bobria regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 EUR-3
6056
17.04.2010
Jarní závod
Chomutov (CZE)
EUR-3
260
24.09.2010
Jesenná bobria regata
Liptovská Mara
VAU-7 OPT-3
119
18.09.2010
Jesenná regata
Senec
470-3 420-5 OPT-5 EUR-3 FIN-3 LAR-3
6038
24.07.2010
Junior, Youth and Masters World championship
Martigues (FRA)
RAC-10
6057
17.04.2010
Kombinacijska regata 2010
Izola (SLO)
IMS-5
126
23.10.2010
LaVela Match racing
Senec
NL-2
366
24.07.2010
Lenivé kapre 1
Domaša
RSX-5 RAC-5
255
10.07.2010
Limar Cup
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-2 EUR-5
514
03.09.2010
Lipno Reggata 2010
Lipno - Černá v Pošumaví
470-6 420-5 EUR-5 FIN-6 LAS-6 LAR-6 L47-5 L47-5
351
29.05.2010
Májová regata
Domaša
FIN-2 KJP-2 RAC-3 NL-2
151
22.05.2010
Májová regata
Slňava
470-5 420-5 OPT-3
106
01.05.2010
Májové preteky
Senec
470-2 420-3 OPT-2 EUR-3 FIN-2 LAR-2
367
15.05.2010
Majstrovstva oblasti
Domaša
RAC-4
202
14.08.2010
Majstrovstvá oblasti Orava
Orava
470-4 420-4 OPT-4 EUR-4 FIN-3 LAR-4 KJP-1 NL-4
313
24.07.2010
Majstrovstvá oblasti Z.Šíravy
Šírava
420-4 VAU-4 OPT-4 FIN-4 KJP-4
6096
06.11.2010
Marina Kornati Kup 2010
Biograd (CRO)
IMS-5
307
29.05.2010
Match racing FINN
Šírava
FIN-3
354
26.06.2010
Mayerov memoriál
Domaša
FIN-5 RSX-5 RAC-5 NL-3
520
08.10.2010
MČR
Nové Mlýny (CZE)
EUR-7 FIN-7 LAS-7 L47-7 L47-7
517
17.09.2010
MČR
Nové Mlýny (CZE)
470-7 VAU-7
513
26.08.2010
MČR
Nové Mlýny (CZE)
OPT-7 LAR-7
512
26.08.2010
MČR
Nechranice - Lomazice (CZ
RSX-7 RAC-7 FW-5
315
07.08.2010
Memorial Serugu
Širava Medvedia hora
420-2 OPT-3 FIN-3 KJP-3
355
02.07.2010
MM SR KJP
Domaša
KJP-7
261
02.10.2010
Modrá stuha L.Mary - PLM
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 EUR-2 KJP-5
212
11.09.2010
Modrá stuha Nosíc
Nosice
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3 NL-3
211
04.09.2010
Modrá stuha Oravy
Orava
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3 NL-3
311
10.07.2010
Modrá stuha Z.Šíravy
Šírava
420-3 VAU-2 OPT-2 FIN-3 KJP-5 RSX-4 RAC-4
256
18.07.2010
MS Vaurien
Liptovská Mara
VAU-10
201
05.06.2010
O oohár spoločnosti LEKA
Orava
470-5 420-2 OPT-5 EUR-2 FIN-2 LAR-2 KJP-2 NL-2
209
14.08.2010
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5
257
06.08.2010
O pohár primátora L.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-5 EUR-5 FIN-6
204
03.07.2010
O pohár primátora Námestova
Orava
470-3 OPT-3 EUR-3 FIN-2 KJP-3 NL-2
254
26.06.2010
O pohár starostu L.Trnovca
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 EUR-3
6084
15.10.2010
Odprtno državno prvenstvo AOC2010
Portorož (SLO)
470-7 LAS-7 LAR-7 RSX-7
6060
21.05.2010
One sails cup 2010
Izola (SLO)
NJ-5
6088
15.10.2010
Open Slovenian National Championship 2010
Portorož (SLO)
NJ-7
403
18.04.2010
ORC club Grand Prix Slovakia
Primošten (CRO)
ORC-5
6048
11.09.2010
ORCi Croatian Cup
Pula (CRO)
IMS-5
408
08.10.2010
ORCi Czech & Slovak Championship
Murter (CRO)
IMS-7
402
16.04.2010
ORCi Grand Prix Slovakia
Primošten (CRO)
IMS-5
6004
23.03.2010
ORCi Uskršnja Regatta
Hvar (CRO)
IMS-5
6064
28.03.2010
ORCi Uskršnja Regatta - finale
Hvar (CRO)
IMS-5
6078
22.09.2010
ÖSTM Österreichische Staatmeisterschaft
Neusiedler (AUT)
FIN-7
6065
19.07.2010
OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE WINDSURFING
Viganj (CRO)
FW-7
502
07.05.2010
Pálavská regata
Nové Mlýny (CZE)
EUR-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6
504
15.05.2010
Pavlovská regata
Nové Mlýny (CZE)
420-5 VAU-5 LAS-5
316
14.08.2010
Pohár FYC Sobrance
Šírava
420-5 VAU-3 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RAC-2
114
05.06.2010
Pohár mládeže
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-5
117
04.09.2010
Pohár Slovana a memoriál T.Malej
Senec
470-2 420-2 OPT-2 EUR-2 FIN-5 LAS-3 LAR-2
310
19.06.2010
Pohár starostu Kaluže
Širava Medvedia hora
VAU-2 OPT-2 FIN-2 KJP-3 RAC-2 FW-2
120
25.09.2010
Pohár STU
Senec
470-3 420-3 OPT-3 EUR-3 FIN-3 LAR-3
312
17.07.2010
Pohár TATUM
Šírava
420-3 VAU-2 OPT-2 FIN-3 KJP-5 RAC-2
352
05.06.2010
Pohár TRIM Zvolen
Domaša
KJP-3 NL-3
304
01.05.2010
Pohár TUKE
Šírava
VAU-4 OPT-3 FIN-3 KJP-3 RSX-5 RAC-5 FW-2
6086
09.10.2010
Pohárový závod
Nové Mlýny (CZE)
OPT-5
6074
28.08.2010
Pokal Val Navtika 2010
Izola (SLO)
IMS-5
519
09.10.2010
Poslední vítr
Brno (CZE)
VAU-6
6099
14.08.2010
Preis von Weiden
Neusiedler (AUT)
KJP-3
353
19.06.2010
Pretek KJP
Domaša
KJP-3
507
18.06.2010
Pretek Olympíjske nádeje
Balatonfured (HUN)
420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6
6030
19.06.2010
PRVENSTVO HRVATSKE ORC International
Cres (CRO)
IMS-7
6047
03.09.2010
Puchar Beskidow
Tresna (POL)
420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6050
15.10.2010
Puchar Rybnika
Rybnik (POL)
420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6093
21.08.2010
Raceboard MS Finsko
Hamina (FIN)
RAC-7
6089
22.05.2010
Raceboard Ranking I
Lappeenrata (FIN)
RAC-5
6090
29.05.2010
Raceboard Ranking II
Mellsten (FIN)
RAC-5
6091
03.07.2010
Raceboard Ranking V
Puruvesi (FIN)
RAC-5
6092
31.08.2010
Raceboard Ranking VI
Yyteri (FIN)
RAC-5
6028
14.06.2010
Raceboard World Championships
Liepaja (LAT)
RAC-10
601
20.02.2010
RC FYC Slovakia Cup
Patince
RCP-5
602
23.10.2010
RC Jesenná Regatta Sea Wind
Senec
RCP-5
604
04.12.2010
RC Mikulášska Regatta
Senec
RCP-7
205
10.07.2010
Regata H2O
Orava
470-3 420-3 OPT-3 EUR-2 FIN-3 KJP-5 NL-3
207
24.07.2010
Regata Kajutových lodí
Orava
KJP-5
356
17.07.2010
Regata mládežníckej osady
Domaša
KJP-5 NL-4
252
29.05.2010
Regata Mondi SCP
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-3 EUR-3
6058
08.05.2010
Regata za Pokal JK Veter 2010
Izola (SLO)
IMS-5
6044
26.08.2010
RS:X World Championship
Kerteminde (DEN)
RSX-10
6011
23.04.2010
Semaine Olympique Francaise 2010
Hyeres (FRA)
470-8 FIN-8 LAS-8 LAR-8 RSX-8
6055
24.04.2010
Schwerpunktreggata Podersdorf
Neusiedler (AUT) Podersdo
420-5 OPT-5
6010
17.04.2010
Slasky puchar optimista
Rybnik (POL)
OPT-5
404
02.05.2010
Slovak sailing week 2010
Rogoznica (CRO)
ORC-5
6014
05.05.2010
South east European open Optimist Cup
Palič (SRB)
OPT-6
6019
23.05.2010
SP FINN Master
Split (CRO)
FIN-8
6003
17.03.2010
Split Olympic Sailing Week
Split (CRO)
470-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6 RSX-6
6018
22.05.2010
Spring cup
Neusiedler (AUT) Neuseied
420-5 OPT-5 LAS-5 LAR-5
6006
02.04.2010
Spring cup
Izola (SLO)
470-5 420-5 LAS-5 LAR-5 L47-5 L47-5
913
05.06.2010
Sústredenie Finn
Šírava
FIN-2
509
03.07.2010
Šilhánkův memoriál
Velké Dářko (CZE)
VAU-5 EUR-5
123
23.10.2010
Tatran Cup
Senec
470-3 420-2 OPT-3 EUR-5 FIN-2 LAR-3
6061
12.06.2010
Usmas regate 2010
Liepaja (LAT)
RAC-5
103
10.04.2010
VC Bratislavy
Senec
470-3 420-5 OPT-5 EUR-2 FIN-3 LAR-3
6007
02.04.2010
Velikonočná regata
Portorož (SLO)
OPT-6
6066
12.06.2010
Velká cena Ostravy
Žermanice (CZE)
EUR-3
505
29.05.2010
Velká cena YC Dyje
Nové Mlýny (CZE)
VAU-5 OPT-6 LAR-5
309
12.06.2010
Vietor Zemplína
Šírava
420-5 VAU-5 OPT-5 FIN-3 KJP-3 RSX-5 RAC-5 FW-2
359
28.08.2010
YC Zátoka Cup 2010
Domaša
KJP-3
6095
18.09.2010
Zadarski Cup 2010
Pula (CRO)
IMS-5
6087
16.10.2010
Zakljucna regata 2010
Portorož (SLO)
NJ-4