Výsledky pretekov za rok 2016
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
453
20.11.2016
MS RC SEA WIND
Senec
RCP-7
6070
20.11.2016
Raceboard World Championships
Brisbane (AUS)
RAC-10
5047
12.11.2016
JABUKA 2016
VODICE (CRO)
?
452
06.11.2016
Striborg Cup
Senec
RCP-3
5048
06.11.2016
Mistrovství ČR v ORC 2016 - Champagne RACE ORC
Vodice (CRO)
?
5046
04.11.2016
MČR TEAM RACE Q
Vltava Praha (CZE)
?
5049
27.10.2016
Rolex Middle Sea Race
Valletta (MLT)
?
451
23.10.2016
Lexus Cup
Zlaté Piesky
RCP-3
6065
22.10.2016
T293 World Championships
Torbole (ITA)
BIC-10
6066
22.10.2016
Halloween Regatta
Portorož (SLO)
OPT-6
5043
16.10.2016
Sardinia Grand Slam
Porto Pollo (ITA)
?
5045
16.10.2016
Sardinia Grand Slam
Porto Pollo (ITA)
?
117
15.10.2016
Pohár Slovana
Senec
420-3 RSF-3 OPT-2 FIN-5 LAR-3
6077
15.10.2016
Granden Cup 2016 - Kajutové plachetnice
Neusiedel (AUT)
KJP-3
10031
15.10.2016
Česká námořní rallye
chorvatsko (CRO)
?
6064
14.10.2016
PUCHAR RYBNIKA
Rybnik (POL)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
116
08.10.2016
Wallnerov memoriál
Senec
420-2 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3
409
08.10.2016
Offshore regata
Biograd na Moru (CRO)
ORC-5
5040
08.10.2016
Chiemsee Insel Marathon
Chiemsee (GER)
?
5039
07.10.2016
Bavarian Masters
Chiemsee (GER)
?
5042
07.10.2016
Supercup chiemsee
Prien (GER)
?
115
01.10.2016
Jesenná regata
Senec
420-3 RSF-2 OPT-5 FIN-3 LAR-5 L47-5 L47-5
367
01.10.2016
Hodzinofka
Domaša
BIC-3 RAC-3
264
24.09.2016
Modra stuha
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-3 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
366
24.09.2016
Kapurková regata
Domaša
FIN-2 KJP-2 BIC-2 RAC-2
5035
24.09.2016
Unitef Kupa Balaton
Balaton (HUN)
?
5044
20.09.2016
Pingtan Kiteboarding Grand Slam
Pingtan (CHN)
?
5038
20.09.2016
Pingtan Kiteboarding Grand Slam
Pingtan (CHN)
?
113
17.09.2016
Tatran Cup
Senec
420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
153
17.09.2016
Slnavska riasa
Slnava
OPT-2 KJP-2
206
17.09.2016
Modra stuha Oravy
Orava
470-2 420-2 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2 NL-2
365
17.09.2016
Lenivé kapre 2
Domaša
OPT-5 FIN-3 BIC-3 RAC-3
407
17.09.2016
SAG Elektrovod
Kaštela (CRO)
F35-7
511
17.09.2016
Podzimny sokolska regata
Tovačov (CZE)
VAU-6
5034
16.09.2016
MMČR FINN 2016
Nove Mlyny (CZE)
?
5036
15.09.2016
Thousand Islands Race
Rijeka (CRO)
?
205
10.09.2016
O pohár primatora Namestova
Orava
VAU-5 OPT-2 FIN-3 LAR-2
263
10.09.2016
Fiving cup V - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 LAR-2 L47-3 KJP-4 L47-3
363
10.09.2016
15.míľ po Domaši
Domaša
FIN-3 KJP-3 BIC-3 RAC-3
406
10.09.2016
Student regata
Murter (CRO)
ORC-2
6059
09.09.2016
Europa cup
Balatonfured (HUN)
LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
111
03.09.2016
Pohár SNP
VD Gabčíkovo
420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3
316
03.09.2016
40.r.. O Vinianský strapec
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-2 FIN-5 LAR-5 L47-5 KJP-5 MIC-5 L47-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
509
03.09.2016
Vitr z vinohradu/Czech supercup
Nove Mlyny (CZE)
RSX-7 BIC-7 RAC-7
6058
02.09.2016
PUCHAR BESKIDÓW - INTER PUCHAR
Zarzecze (POL)
420-6 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
990
28.08.2016
LS Sever 19
Orava
OPT-2
262
27.08.2016
Fatran cup II.
Liptovská Mara
VAU-5 KJP-2
315
27.08.2016
VCS 2016 - MMSR kajutový jachting
Zemplínska Šírava
KJP-7 MIC-7
5033
26.08.2016
Nagyhajós Országos Bajnokság / Majstrovstvá Madarska v KJP
Balaton (HUN)
?
508
25.08.2016
MČR Q
Nove Mlyny (CZE)
OPT-7
5037
25.08.2016
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY lodní třídy RACEBOARD
Vodní nádrž Rozkoš (CZE)
?
6055
22.08.2016
Raceboard European Championships
Brest (FRA)
RAC-9
361
20.08.2016
Mayerov memoriál
Domaša
FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
204
19.08.2016
O pohár Matusa Caka
Orava
KJP-5 MIC-5
260
19.08.2016
3rd Optimist No Limit Match Race
Liptovská Mara
OPT-3
5032
19.08.2016
MČR BIC
Nechranice (CZE)
?
2005
15.08.2016
Náborový tábor Domaša 2
Domaša
OPT-2
2008
15.08.2016
Náborový tábor Senec
Senec
OPT-2
6076
15.08.2016
EUROSAF Youth, European Championship
Neusiedel (AUT)
LAR-9
203
13.08.2016
Orava Cup
Orava
KJP-5
261
13.08.2016
Limar Cup
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-5 LAR-5 L47-5 L47-5
362
13.08.2016
Zátoka Cup 2016
Domaša
KJP-3
978
07.08.2016
LS Sever 16
Orava
OPT-2
152
06.08.2016
Kajutova 6 hodinovka
Slnava
KJP-2
312
06.08.2016
V.C.TOP 24 hod. 29.ročník
Zemplínska Šírava
KJP-4
360
06.08.2016
Majstrovstvá oblasti
Domaša
OPT-4 FIN-4 KJP-4 BIC-4 RAC-4
5030
06.08.2016
Drei Insel Regatta
Neusiedler See (AUT)
?
5050
06.08.2016
Cowes Week
Cowes, Isle of Wight (GBR
?
507
05.08.2016
Interpohar
Slezka Harta (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
258
30.07.2016
O pohár primátora L.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-5
259
30.07.2016
Euro Mirco Slovakia
Liptovská Mara
MIC-6
310
30.07.2016
Far Eas Cup
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 KJP-2 RAC-3
972
30.07.2016
LS Stred 25
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5031
30.07.2016
One Sails Cup 2016
Neusiedler See (AUT)
?
2001
25.07.2016
Letný náborový tábor L.Mara
Liptovská Mara
OPT-2
2007
25.07.2016
Náborový tábor Piešťany
Slnava
OPT-2
257
23.07.2016
Fatran cup I. - PLM
Liptovská Mara
KJP-5
311
23.07.2016
OLD BOYS 3.ročník
Zemplínska Šírava
KJP-3 RAC-2
967
23.07.2016
LS Stred 23
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 L47-2
6048
23.07.2016
T293 European Championships
Sopot (POL)
BIC-9
6047
17.07.2016
Techno plus European festival
Sopot (POL)
BIC-9
256
16.07.2016
Fiving cup III. - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-5 L47-2
5029
16.07.2016
BAMBUSOVÁ REGATA
Velké Dářko (CZE)
?
6046
15.07.2016
OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Crotone (ITA)
OPT-9
5027
14.07.2016
48. Kékszalag ABSZOLÚT BEFUTÁSI SORREND
Balaton (HUN)
?
5028
14.07.2016
48. Kékszalag ERSTE WORLD Nagydíj
Balaton (HUN)
?
151
09.07.2016
Orvisky Cup
Slnava
OPT-2 KJP-2
309
09.07.2016
Majstr.oblasti-Pohár TATUM
Zemplínska Šírava
420-4 OPT-4 FIN-4 LAR-4 KJP-4 RAC-4
202
08.07.2016
VCS 2016 - MM SR okruhový jachting - Interpohár
Orava
470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 EUR-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 RAC-7
255
02.07.2016
24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-2 KJP-4
357
02.07.2016
Lenivé kapre 1
Domaša
OPT-2 FIN-2 BIC-3 RAC-3
5026
02.07.2016
Hyundai Roundabout 2016
Neusiedlersee (AUT)
?
2004
02.07.2016
Náborový tábor Domaša 1
Domaša
OPT-2
2006
01.07.2016
Náborový tábor Zemplínska Šírava
Zemplínska Šírava
OPT-2
110
25.06.2016
Dunaj Regata
VD Gabčíkovo
420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3
201
25.06.2016
Memorial - Majstrovstvá oblasti
Orava
KJP-4
254
25.06.2016
O pohar strostu L.Trnovca
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 LAR-4 L47-4 KJP-2 L47-4
307
25.06.2016
Modra stuha Z.Šíravy
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3 RAC-2
356
25.06.2016
Čerešnička
Domaša
OPT-3 FIN-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
5024
25.06.2016
Veterán Cup
Brněnská přehrada (CZE)
?
5041
21.06.2016
Kieler Woche
Kiel (GER)
?
306
18.06.2016
Sobranská kotva
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3 RAC-3
5021
18.06.2016
Pohár Vysočiny
Velké Dářko (CZE)
?
6075
17.06.2016
Laser Fleet Open Championship
Balatonfured (HUN)
LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7
6038
16.06.2016
Choco Cup
Balaton (HUN)
OPT-6
6037
12.06.2016
Supercup Maďarsko
Balatonfuzfo (HUN)
BIC-6 RAC-6
253
11.06.2016
Júnová regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-5 LAR-5 L47-5 KJP-2 L47-5
355
11.06.2016
Júnová regata
Domaša
KJP-5
6036
11.06.2016
Majstrovstva sveta Micro
Pskov (RUS)
MIC-10
5019
11.06.2016
Blaues Band 2016 ( modrá stuha )
Neusiedler see (AUT)
?
304
04.06.2016
Pohár starostu Kaluže
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 KJP-3 RAC-3
354
04.06.2016
Pohár TRIM Zvolen
Domaša
KJP-5
6074
04.06.2016
Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻ
Krakow (POL)
OPT-3 EUR-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5018
03.06.2016
Major of Kalisz Cup
Kalisz (POL)
?
6032
31.05.2016
Raceboard Masters World Championship
Riga (LAT)
RAC-10
109
28.05.2016
Pohár Venuší
Senec
420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-2 LAR-5 L47-5 L47-5
252
28.05.2016
Fiving cup I. - PLM
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-3 LAR-2 L47-2 KJP-3 L47-2
353
28.05.2016
Májová regata
Domaša
FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
5017
28.05.2016
STAROBRNO CUP
Brněnská přehrada (CZE)
?
352
21.05.2016
Pohár Rektora TU
Domaša
FIN-2 BIC-5 RAC-5 FUN-5
502
21.05.2016
VC Dyje II
Nove Mlyny (CZE)
OPT-5 L47-4 L47-4
926
21.05.2016
LS Stred 8
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5022
21.05.2016
Raceboard ranking Pori
Pori (FIN)
?
5014
21.05.2016
POHÁR ROZKOŠE
Rozkoš (CZE)
?
5015
21.05.2016
Puchar Burmistrza miasta Żywiec
Żywiec (POL)
?
5016
15.05.2016
EuroMikro kup 2016
Belehrad (SRB)
?
251
14.05.2016
Liptovska kryha
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
5012
14.05.2016
Internationale Schwerpunktregatta Spring cup
Neusiedler am See (AUS)
?
5013
14.05.2016
Věstonická Venuše
Nové Mlýny (CZE)
?
5023
14.05.2016
Raceboard ranking Lappeenranta
Lappeenranta (FIN)
?
351
07.05.2016
Supercup SVK
Domaša
BIC-6 RAC-6
501
06.05.2016
M.B.Keramika Palavska Regatta
Nove Mlyny (CZE)
EUR-5 FIN-7 LAS-7 LAR-5 L47-6 L47-6
6023
05.05.2016
SEEOOC Regatta
Palič (SRB)
OPT-6
105
30.04.2016
Pohár mládeže
Senec
420-2 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-5 L47-5 L47-5
350
30.04.2016
Ľadoví muži
Domaša
BIC-3 RAC-3
5011
30.04.2016
Clubmeisterschaft 1.
Neusiedler see (AUT)
?
5020
30.04.2016
K.JAVSE
Balaton (HUN)
?
104
23.04.2016
Krištáľový pohár
Senec
420-5 RSF-3 OPT-2 FIN-5 LAR-3
231
23.04.2016
SP Micro
VD Zilina
KJP-3 MIC-5
401
23.04.2016
Slovak Sailing week
Kaštela (CRO)
F45-7
5009
23.04.2016
COPPA ITALIA TECHNO
Torbole (ITA)
?
6018
16.04.2016
Europa cup
Malcesini (ITA)
LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
5010
16.04.2016
Opti Alpe Adria Challenge 2016
Wörthersee (AUT)
?
102
09.04.2016
VC Bratislavy
Senec
420-5 RSF-2 OPT-3 FIN-5 LAR-3
5008
09.04.2016
Velikonocni regata 2016
Hramina Murter (CRO)
?
5007
01.04.2016
2016_BVI_Spring_Regatta
Nanny Cay Tortola (IVB)
?
5006
30.03.2016
2016_Scrub_Island_Race
Nanny Cay Tortola (IVB)
?
5005
29.03.2016
2016_Round_Tortola_Race
Nanny Cay Tortola (IVB)
?
5002
27.03.2016
El Gouna Big Air
El Gouna (EGY)
?
6009
25.03.2016
Easter regatta
Portorož (SLO)
OPT-6
6010
25.03.2016
Trofeo SAR Princess Sofia
Palma de Majorca (ESP)
X49-7 470-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 RSX-7
5001
24.03.2016
29. Izola Spring Cup
Izola (SLO)
?
5004
24.03.2016
34° Lake Garda Meeting Optimist Class
Riva del Garda (ITA)
?
6000
01.03.2016
Andalusian Olympic week
Puerto de St. Maria (ESP)
?
5003
18.02.2016
Crikvenicka regata 2016
Crikvenica (CRO)
?
5998
28.12.2015
39th INTERNATIONAL NEW YEAR`S REGATTA
Hvar (CRO)
OPT-5
5999
27.12.2015
45TH ISAF YOUTH SAILING WORLD CHAMPIONSHIP 2015
LANGKAWI (MAL)
LAR-10