Výsledky pretekov za rok 2017

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
2050 26.11.2017 Majstrovstvá Slovenska pre Rádiom riadené plachetnice Senec RCP-7
5047 25.11.2017 Jedrilicarska regata Lovran 2017 Lovran (CRO) ?
5043 10.11.2017 15. Regata Jabuka 2017 Vodice (CRO) ?
122 05.11.2017 Lexus Cup Bratislava 2017 Zlaté Piesky RCP-2
233 04.11.2017 Halloween Micro cup VD Žilina MIC-5
5040 04.11.2017 XI. El-Yacht Dér Kupa Balaton (HUN) ?
121 29.10.2017 Dynamo Cup 2017 Senec RCP-2
232 28.10.2017 Modrá stuha Žiliny VD Žilina KJP-3 MIC-3 NL-3
5044 25.10.2017 Otvoreno Prvenstvo Hrvatske Makarská (CRO) ?
6038 21.10.2017 Techno 293 World Championship Salou, Tarragona (ESP) BIC-10
6044 21.10.2017 Zakończenie Sezonu Żeglarskiego w Krakowskim OZŻ Kraków, Zalew Bagry Wielk OPT-3 LAR-3 L47-3 L47-3
6045 19.10.2017 6th HALLOWEEN REGATTA Portorož (SLO) OPT-6
158 15.10.2017 Stribog Cup 2017 Zlaté Piesky RCP-3
117 14.10.2017 Pohár Slovana Senec 420-2 RSF-2 OPT-3 FIN-5 LAR-5 L47-5 L47-5
6037 13.10.2017 Interpohar - Puchar Rybnika Rybnik (POL) OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
5036 13.10.2017 Coppa Italia Civitavecchia (ITA) ?
366 07.10.2017 15.míľ po Domaši 42.roč. Domaša FIN-4 KJP-3 BIC-4 RAC-4
401 07.10.2017 MMSR One design Salona 38 Kremik (CRO) S38-7
116 07.10.2017 Októbrová regata Senec 420-5 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5041 06.10.2017 Specialized kúpa 2017 Balatonfuzfo (HUN) ?
6036 01.10.2017 Laser Radial & Standard Europaens Barcelona (ESP) LAS-9 LAR-9
5039 01.10.2017 Unitef Kupa 2 Balaton (HUN) ?
6035 30.09.2017 Chiemsee Inseln Marathon Chiemsee (GER) RAC-4
264 30.09.2017 Modra stuha Liptovská Mara VAU-2 OPT-3 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
5037 30.09.2017 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) ?
5033 28.09.2017 Majstrovstvá ČR Laser4.7 Nové Mlyny (CZE) ?
523 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nove Mlyny (CZE) OPT-5
207 23.09.2017 Modra stuha Oravy Orava 420-3 OPT-3 KJP-3 NL-3
5046 23.09.2017 memorial Miloša Alexy Brněnská přehrada (CZE) ?
6032 15.09.2017 Laser Europa Cup - Hungary Balatonfuredt (HUN) LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
263 15.09.2017 Veľka cena Slovenska 2017 - okruhový jachting Liptovská Mara 470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 EUR-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 RSX-7 BIC-7 RAC-7
6031 12.09.2017 Laser Standard Men`s World Championship Split (CRO) LAS-10
311 09.09.2017 41r.O Vinianský strapec Zemplínska Šírava 420-3 OPT-3 FIN-5 LAS-3 KJP-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
262 09.09.2017 Fiving cup V - PLM Liptovská Mara OPT-3 KJP-5
5029 09.09.2017 OYC regatta II. Praha (CZE) ?
5028 08.09.2017 MCR Nove Mlyny (CZE) ?
5030 08.09.2017 Rooster Laser Europa Cup & BYC Cup Balatonfüred (HUN) ?
6030 04.09.2017 ME Raceboard Balatonfuredt (HUN) RAC-9
6029 01.09.2017 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
518 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nove Mlyny (CZE) RSX-5 BIC-7 RAC-5
261 01.09.2017 Veľka cena Slovenska 2017 - kajutový jachting Liptovská Mara KJP-7 MIC-7
517 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nove Mlyny (CZE) RAC-7
310 26.08.2017 Modrá stuha Z.Šíravy Zemplínska Šírava 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 KJP-2 RAC-2
260 26.08.2017 Fiving cup IV - PLM Liptovská Mara VAU-2 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-5 L47-3
156 26.08.2017 Slňavska riasa Slnava OPT-2 KJP-2
5027 20.08.2017 Optimist Országos Bajnokság Tihanyi (HUN) ?
364 19.08.2017 Mayerov memoriál Domaša FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
309 19.08.2017 Memoriál Serugu Zemplínska Šírava 420-3 OPT-3 FIN-3 LAS-3 KJP-3 RAC-3
206 19.08.2017 Memorial Floriana Benčeka Orava OPT-5
5025 18.08.2017 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (HUN) ?
5026 18.08.2017 MICRO CLASS WORLD CHAMPIONSHIPS - ANNECY 2017 Annecy (FRA) ?
362 12.08.2017 Lenivé kapre 2 Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5
308 12.08.2017 Majstrovstvá oblasti Z.Šírava Zemplínska Šírava 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 KJP-4 RAC-4
259 12.08.2017 O pohár primátora L.Mikuláša - PLM Liptovská Mara VAU-6 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-4 L47-2
5024 12.08.2017 Laser Grand Prix 2017 Wolfgangsee (AUT) ?
514 11.08.2017 Interpohar Olesna/Slezka Harta (CZE) OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
2005 07.08.2017 Náborový tábor V Domaša OPT-2
155 06.08.2017 Kajutova 6 hodinovka Slnava KJP-2
361 05.08.2017 Zátoka Cup 2017 Domaša KJP-5
307 05.08.2017 V.C.TOP 24 hod 30r. Zemplínska Šírava KJP-4
258 05.08.2017 Regata Fatranu Liptovská Mara VAU-5 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
5023 05.08.2017 Twilight 2017 Neusiedel See (AUT) ?
5042 05.08.2017 Ferto Bajnoksag 2017 Ferto rakos (HUN) ?
6021 30.07.2017 OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP Bourgas (BUL) OPT-9
360 29.07.2017 SP KJP Domaša KJP-5
205 29.07.2017 Interregata Orava 470-4 OPT-4 LAR-4 KJP-4
5022 28.07.2017 Medzinarodne majstrovstva polska, LT Micro Szczecin (POL) ?
6019 22.07.2017 Techno 293 European Championships TBC BIC-9
306 22.07.2017 OLD BOYS 4.ročník Zemplínska Šírava KJP-3
257 21.07.2017 LIMAR Cup – Interpohár 2017 Liptovská Mara VAU-5 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
202 15.07.2017 Orava cup 1 Orava KJP-5 MIC-5
5019 15.07.2017 BAMBUSOVÁ REGATA Velké Dářko (AUS) ?
6041 15.07.2017 Majstrovstva sveta BIC Techno Plus Quiberon (FRA) BIC-10
5020 14.07.2017 Decathlon kupa Ferto tó (AUS) ?
6015 11.07.2017 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Varuna (THA) OPT-10
2003 10.07.2017 Náborový tábor III Orava OPT-2
256 08.07.2017 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM Liptovská Mara VAU-3 OPT-2 KJP-3
204 08.07.2017 O pohár Matúša Čáka Orava KJP-5
203 08.07.2017 Goralska regata Orava VAU-5
5021 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) ?
5016 06.07.2017 KÉKSZALAG Balatonfured (AUS) ?
2002 03.07.2017 Náborový tábor II Domaša OPT-2
2001 02.07.2017 Letný náborový tábor LIMAR L. Mara Liptovská Mara OPT-2
5035 01.07.2017 Warnemünder woche Warnemünde (GER) ?
255 30.06.2017 4th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara OPT-2
201 30.06.2017 Euro Micro Cup Slovakia Orava MIC-6
358 24.06.2017 Lenivé kapre 1 Domaša FIN-2 BIC-3 RAC-3
304 24.06.2017 O Pohár TATUM 2017 Zemplínska Šírava FIN-3 KJP-5
107 24.06.2017 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
208 24.06.2017 Memorial Roba Črepa Orava KJP-3
5018 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) ?
5012 19.06.2017 Laser Class Nationals- Laser Flottabajnokság Balatonfüred (HUN) ?
6011 17.06.2017 Kieler Woche Kiel (GER) X49-6 470-6 OPT-6 EUR-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6
357 17.06.2017 Čerešnička Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
303 17.06.2017 Memorial Michala Stríčika Zemplínska Šírava KJP-5
5014 17.06.2017 OYC Regatta Prague 2017 Praha (CZE) ?
347 17.06.2017 Čerešnička Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
5017 16.06.2017 Choco CUP 2017 Balaton (HUN) ?
5011 15.06.2017 Capital Markets Regatta Chorvátsko (CRO) ?
5010 11.06.2017 Golden Regatta Chorvátsko (CRO) ?
254 10.06.2017 Júnová regata Liptovská Mara VAU-3 OPT-5 LAR-5 L47-5 KJP-2 L47-5
1036 09.06.2017 Pretek Supercup Madarsko - nahradne Balaton, HUN BIC-2 RAC-2
5034 06.06.2017 Trend Regata Murter (CRO) ?
5015 05.06.2017 Finn World Masters Bridgetown (BAR) ?
6010 03.06.2017 Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ Krakow (POL) OPT-4
6009 03.06.2017 Spring cup Neusiedler (AUT) 420-5 OPT-5 LAS-7 LAR-7
506 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) RSX-5 BIC-5 RAC-5
356 03.06.2017 Pohár TRIM Domaša KJP-4 MIC-5
1030 02.06.2017 International Kalisz Regatta Kalisz, POL BIC-2 RAC-2
505 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nove Mlyny (CZE) VAU-5 LAR-5 L47-5 L47-5
504 27.05.2017 Velká cena Optimist Nove Mlyny (CZE) OPT-5
355 27.05.2017 Májová regata Domaša FIN-5 KJP-2 BIC-5 RAC-5 FUN-5
253 27.05.2017 O pohar strostu L.Trnovca - Fiving cup I. - PLM Liptovská Mara VAU-5 OPT-4 LAR-4 L47-4 KJP-3 L47-4
153 27.05.2017 FUN regata Slnava OPT-2 KJP-2
5009 27.05.2017 Staro Brno CUP Brnenska priehrada (CZE) ?
251 21.05.2017 Liptovská kryha - náhradný termín OPT Liptovská Mara OPT-2
503 20.05.2017 Věstonická Venuše Nove Mlyny (CZE) RSX-5 BIC-5 RAC-5
5008 15.05.2017 Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters Gyzicko, POL RAC-10
403 13.05.2017 Matej Bencúr Regata 2017 Kastela (CRO) F45-4
354 13.05.2017 Pohár rektora TU Košice Domaša FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
252 13.05.2017 Liptovska kryha Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
106 13.05.2017 Pohár mládeže Senec 420-3 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-5 L47-5 L47-5
502 06.05.2017 Palavska regata Nove Mlyny (CZE) EUR-5 FIN-6 LAS-6 LAR-7
352 06.05.2017 Supercup Slovakia Domaša BIC-6 RAC-6
231 06.05.2017 MICRO Cup Žilina VD Zilina MIC-5
6005 05.05.2017 South East European Open Optimist Cup Palič (SRB) OPT-6
5038 02.05.2017 Púnkósdi Regatta 2017 Balaton (HUN) ?
5031 30.04.2017 KJAVSE eredmenyek Verseny Eredmeny Balaton (HUN) ?
501 29.04.2017 Jarní závod Rozkoš (CZE) OPT-5
350 29.04.2017 Ľadoví muži Domaša BIC-3 RAC-3
5045 29.04.2017 BYC Ansegeln 2017 Neusiedler see (AUT) ?
5007 24.04.2017 World Masters Games 2017 Auckland (AUS) ?
159 24.04.2017 Luxury regata 2017 Liptovská Mara RCP-3
104 22.04.2017 Krištáľový pohár Senec 420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-5 LAR-3 L47-3 L47-3
5005 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta Portorož (SLO) ?
5032 13.04.2017 30. Izola Spring Cup Izola (SLO) ?
5006 12.04.2017 35th Lake Garda Meeting Optimist Class Garda (ITA) ?
102 08.04.2017 VC Bratislavy Senec 420-5 RSF-2 OPT-3 FIN-5 LAR-3 L47-3 L47-3
5004 01.04.2017 Velikonoční regata Murter (CRO) ?
5002 27.03.2017 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Mallorca (ESP) LAR-7
5001 08.03.2017 5th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) LAR-10
5003 24.02.2017 17. Karnevalska regata Biograd (CRO) ORC-4
7001 28.12.2016 40th International New Year Regatta Hvar (CRO) OPT-6