Výsledky pretekov za rok 2017
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
2050
26.11.2017
Majstrovstvá Slovenska pre Rádiom riadené plachetnice
Senec
RCP-7
5047
25.11.2017
Jedrilicarska regata Lovran 2017
Lovran (CRO)
?
5043
10.11.2017
15. Regata Jabuka 2017
Vodice (CRO)
?
122
05.11.2017
Lexus Cup Bratislava 2017
Zlaté Piesky
RCP-2
233
04.11.2017
Halloween Micro cup
VD Žilina
MIC-5
5040
04.11.2017
XI. El-Yacht Dér Kupa
Balaton (HUN)
?
121
29.10.2017
Dynamo Cup 2017
Senec
RCP-2
232
28.10.2017
Modrá stuha Žiliny
VD Žilina
KJP-3 MIC-3 NL-3
5044
25.10.2017
Otvoreno Prvenstvo Hrvatske
Makarská (CRO)
?
6038
21.10.2017
Techno 293 World Championship
Salou, Tarragona (ESP)
BIC-10
6044
21.10.2017
Zakończenie Sezonu Żeglarskiego w Krakowskim OZŻ
Kraków, Zalew Bagry Wielk
OPT-3 LAR-3 L47-3 L47-3
6045
19.10.2017
6th HALLOWEEN REGATTA
Portorož (SLO)
OPT-6
158
15.10.2017
Stribog Cup 2017
Zlaté Piesky
RCP-3
117
14.10.2017
Pohár Slovana
Senec
420-2 RSF-2 OPT-3 FIN-5 LAR-5 L47-5 L47-5
6037
13.10.2017
Interpohar - Puchar Rybnika
Rybnik (POL)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
5036
13.10.2017
Coppa Italia
Civitavecchia (ITA)
?
366
07.10.2017
15.míľ po Domaši 42.roč.
Domaša
FIN-4 KJP-3 BIC-4 RAC-4
401
07.10.2017
MMSR One design Salona 38
Kremik (CRO)
S38-7
116
07.10.2017
Októbrová regata
Senec
420-5 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5041
06.10.2017
Specialized kúpa 2017
Balatonfuzfo (HUN)
?
6036
01.10.2017
Laser Radial & Standard Europaens
Barcelona (ESP)
LAS-9 LAR-9
5039
01.10.2017
Unitef Kupa 2
Balaton (HUN)
?
6035
30.09.2017
Chiemsee Inseln Marathon
Chiemsee (GER)
RAC-4
264
30.09.2017
Modra stuha
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-3 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
5037
30.09.2017
Unitef Kupa Balaton
Balaton (HUN)
?
5033
28.09.2017
Majstrovstvá ČR Laser4.7
Nové Mlyny (CZE)
?
523
23.09.2017
Modrý hrozen Q
Nove Mlyny (CZE)
OPT-5
207
23.09.2017
Modra stuha Oravy
Orava
420-3 OPT-3 KJP-3 NL-3
5046
23.09.2017
memorial Miloša Alexy
Brněnská přehrada (CZE)
?
6032
15.09.2017
Laser Europa Cup - Hungary
Balatonfuredt (HUN)
LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
263
15.09.2017
Veľka cena Slovenska 2017 - okruhový jachting
Liptovská Mara
470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 EUR-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 RSX-7 BIC-7 RAC-7
6031
12.09.2017
Laser Standard Men`s World Championship
Split (CRO)
LAS-10
311
09.09.2017
41r.O Vinianský strapec
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-5 LAS-3 KJP-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
262
09.09.2017
Fiving cup V - PLM
Liptovská Mara
OPT-3 KJP-5
5029
09.09.2017
OYC regatta II.
Praha (CZE)
?
5028
08.09.2017
MCR
Nove Mlyny (CZE)
?
5030
08.09.2017
Rooster Laser Europa Cup & BYC Cup
Balatonfüred (HUN)
?
6030
04.09.2017
ME Raceboard
Balatonfuredt (HUN)
RAC-9
6029
01.09.2017
Interpohar - Puchar Beskidow
Zarzecze (POL)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
518
01.09.2017
MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup
Nove Mlyny (CZE)
RSX-5 BIC-7 RAC-5
261
01.09.2017
Veľka cena Slovenska 2017 - kajutový jachting
Liptovská Mara
KJP-7 MIC-7
517
26.08.2017
Mistrovství ČR Rac
Nove Mlyny (CZE)
RAC-7
310
26.08.2017
Modrá stuha Z.Šíravy
Zemplínska Šírava
420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 KJP-2 RAC-2
260
26.08.2017
Fiving cup IV - PLM
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-5 L47-3
156
26.08.2017
Slňavska riasa
Slnava
OPT-2 KJP-2
5027
20.08.2017
Optimist Országos Bajnokság
Tihanyi (HUN)
?
364
19.08.2017
Mayerov memoriál
Domaša
FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
309
19.08.2017
Memoriál Serugu
Zemplínska Šírava
420-3 OPT-3 FIN-3 LAS-3 KJP-3 RAC-3
206
19.08.2017
Memorial Floriana Benčeka
Orava
OPT-5
5025
18.08.2017
Majstrovstvá Maďarska v KJP
Balaton (HUN)
?
5026
18.08.2017
MICRO CLASS WORLD CHAMPIONSHIPS - ANNECY 2017
Annecy (FRA)
?
362
12.08.2017
Lenivé kapre 2
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5
308
12.08.2017
Majstrovstvá oblasti Z.Šírava
Zemplínska Šírava
420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 KJP-4 RAC-4
259
12.08.2017
O pohár primátora L.Mikuláša - PLM
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-4 L47-2
5024
12.08.2017
Laser Grand Prix 2017
Wolfgangsee (AUT)
?
514
11.08.2017
Interpohar
Olesna/Slezka Harta (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
2005
07.08.2017
Náborový tábor V
Domaša
OPT-2
155
06.08.2017
Kajutova 6 hodinovka
Slnava
KJP-2
361
05.08.2017
Zátoka Cup 2017
Domaša
KJP-5
307
05.08.2017
V.C.TOP 24 hod 30r.
Zemplínska Šírava
KJP-4
258
05.08.2017
Regata Fatranu
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
5023
05.08.2017
Twilight 2017
Neusiedel See (AUT)
?
5042
05.08.2017
Ferto Bajnoksag 2017
Ferto rakos (HUN)
?
6021
30.07.2017
OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Bourgas (BUL)
OPT-9
6046
30.07.2017
2017 Europeans 49erFX
Kiel (GER)
X49-9
360
29.07.2017
SP KJP
Domaša
KJP-5
205
29.07.2017
Interregata
Orava
470-4 OPT-4 LAR-4 KJP-4
5022
28.07.2017
Medzinarodne majstrovstva polska, LT Micro
Szczecin (POL)
?
6019
22.07.2017
Techno 293 European Championships
TBC
BIC-9
306
22.07.2017
OLD BOYS 4.ročník
Zemplínska Šírava
KJP-3
257
21.07.2017
LIMAR Cup – Interpohár 2017
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
202
15.07.2017
Orava cup 1
Orava
KJP-5 MIC-5
5019
15.07.2017
BAMBUSOVÁ REGATA
Velké Dářko (AUS)
?
6041
15.07.2017
Majstrovstva sveta BIC Techno Plus
Quiberon (FRA)
BIC-10
5020
14.07.2017
Decathlon kupa
Ferto tó (AUS)
?
6015
11.07.2017
OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP
Varuna (THA)
OPT-10
2003
10.07.2017
Náborový tábor III
Orava
OPT-2
256
08.07.2017
24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-2 KJP-3
204
08.07.2017
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5
203
08.07.2017
Goralska regata
Orava
VAU-5
5021
08.07.2017
Závod mladých nadějí
Velké Dářko (CZE)
?
5016
06.07.2017
KÉKSZALAG
Balatonfured (AUS)
?
2002
03.07.2017
Náborový tábor II
Domaša
OPT-2
2001
02.07.2017
Letný náborový tábor LIMAR L. Mara
Liptovská Mara
OPT-2
5035
01.07.2017
Warnemünder woche
Warnemünde (GER)
?
255
30.06.2017
4th Optimist No Limit Match Race
Liptovská Mara
OPT-2
201
30.06.2017
Euro Micro Cup Slovakia
Orava
MIC-6
358
24.06.2017
Lenivé kapre 1
Domaša
FIN-2 BIC-3 RAC-3
304
24.06.2017
O Pohár TATUM 2017
Zemplínska Šírava
FIN-3 KJP-5
107
24.06.2017
Dunaj regata
Vd. Gabčíkovo
420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
208
24.06.2017
Memorial Roba Črepa
Orava
KJP-3
5018
24.06.2017
Veterán Cup
Brněnská přehrada (CZE)
?
5012
19.06.2017
Laser Class Nationals- Laser Flottabajnokság
Balatonfüred (HUN)
?
6011
17.06.2017
Kieler Woche
Kiel (GER)
X49-6 470-6 OPT-6 EUR-6 FIN-6 LAS-6 LAR-6
357
17.06.2017
Čerešnička
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
303
17.06.2017
Memorial Michala Stríčika
Zemplínska Šírava
KJP-5
5014
17.06.2017
OYC Regatta Prague 2017
Praha (CZE)
?
347
17.06.2017
Čerešnička
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5 FUN-5
5017
16.06.2017
Choco CUP 2017
Balaton (HUN)
?
5011
15.06.2017
Capital Markets Regatta
Chorvátsko (CRO)
?
5010
11.06.2017
Golden Regatta
Chorvátsko (CRO)
?
254
10.06.2017
Júnová regata
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-5 LAR-5 L47-5 KJP-2 L47-5
1036
09.06.2017
Pretek Supercup Madarsko - nahradne
Balaton, HUN
BIC-2 RAC-2
5034
06.06.2017
Trend Regata
Murter (CRO)
?
5015
05.06.2017
Finn World Masters
Bridgetown (BAR)
?
6010
03.06.2017
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
Krakow (POL)
OPT-4
6009
03.06.2017
Spring cup
Neusiedler (AUT)
420-5 OPT-5 LAS-7 LAR-7
506
03.06.2017
Pohár Rozkoše
Rozkoš (CZE)
RSX-5 BIC-5 RAC-5
356
03.06.2017
Pohár TRIM
Domaša
KJP-4 MIC-5
1030
02.06.2017
International Kalisz Regatta
Kalisz, POL
BIC-2 RAC-2
505
27.05.2017
Velká cena YC Dyje
Nove Mlyny (CZE)
VAU-5 LAR-5 L47-5 L47-5
504
27.05.2017
Velká cena Optimist
Nove Mlyny (CZE)
OPT-5
355
27.05.2017
Májová regata
Domaša
FIN-5 KJP-2 BIC-5 RAC-5 FUN-5
253
27.05.2017
O pohar strostu L.Trnovca - Fiving cup I. - PLM
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-4 LAR-4 L47-4 KJP-3 L47-4
153
27.05.2017
FUN regata
Slnava
OPT-2 KJP-2
5009
27.05.2017
Staro Brno CUP
Brnenska priehrada (CZE)
?
251
21.05.2017
Liptovská kryha - náhradný termín OPT
Liptovská Mara
OPT-2
503
20.05.2017
Věstonická Venuše
Nove Mlyny (CZE)
RSX-5 BIC-5 RAC-5
5008
15.05.2017
Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters
Gyzicko, POL
RAC-10
403
13.05.2017
Matej Bencúr Regata 2017
Kastela (CRO)
F45-4
354
13.05.2017
Pohár rektora TU Košice
Domaša
FIN-5 BIC-5 RAC-5 FUN-5
252
13.05.2017
Liptovska kryha
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
106
13.05.2017
Pohár mládeže
Senec
420-3 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-5 L47-5 L47-5
502
06.05.2017
Palavska regata
Nove Mlyny (CZE)
EUR-5 FIN-6 LAS-6 LAR-7
352
06.05.2017
Supercup Slovakia
Domaša
BIC-6 RAC-6
231
06.05.2017
MICRO Cup Žilina
VD Zilina
MIC-5
6005
05.05.2017
South East European Open Optimist Cup
Palič (SRB)
OPT-6
5038
02.05.2017
Púnkósdi Regatta 2017
Balaton (HUN)
?
5031
30.04.2017
KJAVSE eredmenyek Verseny Eredmeny
Balaton (HUN)
?
501
29.04.2017
Jarní závod
Rozkoš (CZE)
OPT-5
350
29.04.2017
Ľadoví muži
Domaša
BIC-3 RAC-3
5045
29.04.2017
BYC Ansegeln 2017
Neusiedler see (AUT)
?
5007
24.04.2017
World Masters Games 2017
Auckland (AUS)
?
159
24.04.2017
Luxury regata 2017
Liptovská Mara
RCP-3
104
22.04.2017
Krištáľový pohár
Senec
420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-5 LAR-3 L47-3 L47-3
5005
14.04.2017
Sailing Point Easter Regatta
Portorož (SLO)
?
5032
13.04.2017
30. Izola Spring Cup
Izola (SLO)
?
5006
12.04.2017
35th Lake Garda Meeting Optimist Class
Garda (ITA)
?
102
08.04.2017
VC Bratislavy
Senec
420-5 RSF-2 OPT-3 FIN-5 LAR-3 L47-3 L47-3
5004
01.04.2017
Velikonoční regata
Murter (CRO)
?
5002
27.03.2017
Trofeo S.A.R. Princesa Sofia
Mallorca (ESP)
LAR-7
5001
08.03.2017
5th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA
Bodrum (TUR)
LAR-10
5003
24.02.2017
17. Karnevalska regata
Biograd (CRO)
ORC-4
7001
28.12.2016
40th International New Year Regatta
Hvar (CRO)
OPT-6