Výsledky pretekov za rok 2018
Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK
Dátum
Názov
Miesto
Triedy
7001
28.12.2017
Laser Europa Cup Croatia
Hvar (CRO)
LAS-7 LAR-7
5004
28.12.2017
41 International New Year regatta
Hvar (CRO)
OPT-6
601
19.01.2018
12th Rogoznica Cup - IOM
Rogoznica (CRO)
?
5002
16.02.2018
Karneval Cup 2018
Opatia (CRO)
OPT-3
5001
02.03.2018
Athens Eurolymp Week
Vari, Varkíza (GRE)
BTP-4
5007
02.03.2018
San Simon Cup 2018
Izola (SLO)
OPT-6
6054
07.03.2018
6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA
Bodrum (TUR)
OPT-6
6052
09.03.2018
2018 FINN EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Cadiz (ESP)
FIN-9
5005
16.03.2018
Koper Cup 2018
Koper (AUS)
OPT-6
603
25.03.2018
Marianska regata
Senec
?
6002
29.03.2018
Spring Cup
Isola (SLO)
LAS-7 LAR-7 L47-6 L47-6
6053
29.03.2018
Sailing Point Easter regatta 2018
Portoroz (SLO)
OPT-6
5003
30.03.2018
Trofeo S.A.R Princesa Sofia
Mallorca (ESP)
FIN-7
6004
01.04.2018
Majstrovstvá Európy BIC Techno +
Mondello (ITA)
BTP-9
6005
07.04.2018
Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018
Balatonföldvár (HUN)
LAR-9
607
07.04.2018
Serial Otvorenych MSR - MM I.
Zilina Strecno
?
101
07.04.2018
Veľká cena Bratislavy
Senec
470-2 420-5 RSF-2 OPT-2 FIN-5 LAR-3 L47-2 L47-2
5006
07.04.2018
12 memorial Z.Pecenkovica
Pula (CRO)
OPT-6
5008
07.04.2018
Velikonoční regata 2018
Murter - Hramina (CRO)
KJP-5
5009
13.04.2018
Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018
Rybnik (POL)
OPT-5
5053
13.04.2018
Športová plavba - North Sea - 513 NM
North Sea
NJ-1
5054
13.04.2018
Športová plavba - North Sea - 1690 NM
North Sea
NJ-1
3001
14.04.2018
Pohár Haas+Sohn
Máchovo jezero (CZE)
FIN-5
604
14.04.2018
Motyčky cup
Donovaly - Motyčky
?
5012
14.04.2018
Krajský Prebor
Brno (CZE)
OPT-3
605
21.04.2018
Verejna RG 65 Vavřinecký rybnik
Vavrinec (CZE)
?
401
21.04.2018
Slovak Sailing Week
Mar. Hramina (CRO)
F45-3
102
21.04.2018
Krištáľový pohár
Senec
470-3 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
5010
21.04.2018
XXVII Slaski Puchar Optimista
Goczalkowice (POL)
OPT-6
606
22.04.2018
1.Serial MČR MM Vavžinec
Vavrinec (CZE)
?
6007
28.04.2018
M.B.Keramika - Palavská regata
Nové Mlýny (CZE)
EUR-5 FIN-6 LAS-6 LAR-7
301
28.04.2018
Ľadoví muži
Domaša
BIC-3 RAC-3
5013
28.04.2018
Otwarte Mistrzostwa LOK
Dzieržno Male (POL)
OPT-6
5014
28.04.2018
Antiqua Sailing Week
Antiqua (ANT)
S37-2 IMS-2
5015
28.04.2018
Peters & May Round Antigua Race
Antiqua (ANT)
S37-2 IMS-3
5011
29.04.2018
Majthényi Zsombor emlékverseny 2018
Velence (HUN)
OPT-6
302
01.05.2018
Hodzinofka I
Domaša
BIC-3 RAC-3
608
04.05.2018
Regatta F5-E/IOM
Orfu (HUN)
?
6056
04.05.2018
SEEOOC 2018
Palic (SRB)
OPT-6
6008
05.05.2018
Laser Senior European Championships & Trophy 2018
La Rochelle (FRA)
LAS-9 LAR-9
303
05.05.2018
Supercup Slovakia
Domaša
BIC-6 RAC-6
151
07.05.2018
Micro cup 1
VD Kralova
MIC-5
402
12.05.2018
Regata Mateja Bencura 2018
Mar. Hramina (CRO)
F45-2
304
12.05.2018
Pohár rektora TU Košice
Domaša
FIN-5 BIC-5 RAC-5
250
12.05.2018
Liptovska kryha
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
103
12.05.2018
Pohár mládeže
Senec
470-2 420-2 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-5 L47-2 L47-2
5020
18.05.2018
Europa Cup Belgium
Oostende (BEL)
LAS-6
403
19.05.2018
Regatta - Memoriál Vlada Psalmana
Mar. Hramina (CRO)
ORC-2
251
19.05.2018
Májová regata
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 LAS-5 LAR-2 L47-5 KJP-2 L47-5
5021
19.05.2018
VĚSTONICKÁ VENUŠE
Nové Mlýny (AUS)
RAC-5
5017
19.05.2018
OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO W KOZŻ
Krakow (POL)
OPT-3
5016
19.05.2018
XXIV Regaty ekologiczne
Krakow (POL)
OPT-3
5019
19.05.2018
Spring Cup 2018
Neusiedler am See (AUT)
OPT-5
305
26.05.2018
Májová regata
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5
5018
26.05.2018
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów
Nysa - Glebinow (POL)
OPT-6
5039
26.05.2018
RAC Ranking I
Lappeenranta (FIN)
RAC-5
6014
01.06.2018
Major of Kalisz international regatta
Kalisz (POL)
RSX-5 BIC-5 RAC-5
252
02.06.2018
Trim cup - PLM
Liptovská Mara
OPT-5 LAR-5 L47-3 KJP-5 L47-3
6016
08.06.2018
Supercup Hungary
Balatonfunzo (HUN)
BIC-6 RAC-6 FUN-6
6058
08.06.2018
Choco Cup
Balaton (HUN)
OPT-6
253
09.06.2018
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 LAS-5 LAR-3 L47-5 KJP-5 L47-5
5040
09.06.2018
RAC Ranking II
Hanko (FIN)
RAC-5
310
16.06.2018
Zátoka Cup 2018
Domaša
KJP-4
306
16.06.2018
Čerešnička
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5
266
16.06.2018
Regata Fatranu III
Liptovská Mara
VAU-5
5023
18.06.2018
Laser Radial Men´s World Championship
Kiel (GER)
LAR-10
5024
20.06.2018
Kieler Woche
Kiel (GER)
LAS-7
6018
22.06.2018
2018 Optimist European Championship
Sheveningen (NED)
OPT-9
5028
22.06.2018
Veteran Cup Finn
Brnenska prehrada (CZE)
FIN-3
352
23.06.2018
Memorial M.Stríčika
Zemplínska Šírava
OPT-2 FIN-2 KJP-3 MIC-5
254
23.06.2018
Júnová regata
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
204
23.06.2018
Memoriál Roba ČrECa - OL2
Orava
OPT-2 KJP-4 MIC-4
5022
23.06.2018
VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor
Poraj (POL)
OPT-6
5026
23.06.2018
Veterán Cup
Brněnská přehrada (CZE)
RAC-2
6019
25.06.2018
Raceboard World Championships
Blanes (ESP)
RAC-10
5025
27.06.2018
MVM Laser Flottabajnokság
Balatonfured (HUN)
LAS-7
205
29.06.2018
Euro Micro Slovakia
Liptovská Mara
MIC-6
206
30.06.2018
Motor Yacht 1 - OL3
Orava
OPT-3 FIN-3 KJP-3
105
30.06.2018
Dunaj regata
VD Gabčikovo
470-3 420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-5 L47-2 L47-2
5027
30.06.2018
Puchar dni morza
Goczalkowice zdroj (POL)
OPT-5
610
01.07.2018
Serial Otvorenych MSR - MM II.
Ruzomberok Hrabovo
?
2001
01.07.2018
Letný jachtársky tábor L.Mara
Liptovská Mara
OPT-2
255
06.07.2018
5th Optimist No Limit Match Race
Liptovská Mara
OPT-2 NL-2
354
07.07.2018
Vihorlat Cup
Zemplínska Šírava
OPT-2 FIN-2 KJP-5
308
07.07.2018
Hodzinofka II
Domaša
BIC-3 RAC-3
153
07.07.2018
Orviský Cup
Slnava
KJP-3
5029
07.07.2018
Zavod mladych nadeji
Velke Darko (CZE)
OPT-5
5041
07.07.2018
Puruvesi Race
Puruvesi (FIN)
RAC-3
2002
09.07.2018
Letný jachtársky tábor Domaša
Domaša
OPT-2 BIC-2 BTP-2
6059
13.07.2018
Decathlon Cupa
Ferto-to (HUN)
OPT-4
3015
14.07.2018
Bambusová regata
Velké Dářko (CZE)
OPT-5 L47-5 L47-5
355
14.07.2018
O Pohár Tatum
Zemplínska Šírava
OPT-3 FIN-2 KJP-5
307
14.07.2018
Lenivé kapre 1
Domaša
FIN-2 BIC-3 RAC-3 NL-3
256
14.07.2018
Júlová regata
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
258
20.07.2018
Limar Cup - Interpohár
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-6 EUR-6 LAS-5 LAR-6 L47-6 L47-6
6026
26.07.2018
50. Kékszalag Erste Nagydíj
Balatonfüred (HUN)
MIC-3
5042
26.07.2018
RAC Ranking IV
Yyteri (FIN)
RAC-5
357
28.07.2018
TOP 24 38. r.
Zemplínska Šírava
KJP-3
208
28.07.2018
Interregata - OL5
Orava
OPT-5 FIN-2 KJP-2
6028
30.07.2018
Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018
Aarhus (DEN)
470-10 FIN-10 LAS-10 RSX-10
3018
03.08.2018
Interpohár 2018
Olešná (CZE)
OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6029
04.08.2018
Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships
Liepaja (LAT)
BIC-10 BTP-10
259
04.08.2018
O pohár primátora L.Mikuláš
Liptovská Mara
VAU-6 OPT-4 LAR-4 L47-4 KJP-2 L47-4
260
11.08.2018
Regata Fatranu I
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
257
11.08.2018
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 KJP-3
207
11.08.2018
Oravská liga - OL4
Orava
OPT-2
5030
11.08.2018
SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25
Balaton (HUN)
KJP-3
5031
11.08.2018
23° Ora cup Ora
Lago di Garda (ITA)
OPT-6
6032
13.08.2018
Majstrovstva sveta Micro
Swinoujscie (POL
MIC-7
2003
13.08.2018
Letný jachtársky tábor Domaša 2
Domaša
OPT-2 BIC-2 BTP-2
3019
16.08.2018
MČR - Optimist
Lipno - Černá v Pošumaví
OPT-7
359
18.08.2018
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
Zemplínska Šírava
OPT-4 FIN-4 KJP-4
311
18.08.2018
Lenivé kapre 2
Domaša
FIN-3 BIC-5 RAC-5
261
18.08.2018
Augustová regata
Liptovská Mara
VAU-3 OPT-3 LAS-5 LAR-3 L47-5 KJP-3 L47-5
209
18.08.2018
Orava cup
Orava
OPT-3 KJP-5
5032
22.08.2018
Majstrovstvá Európy Raceboard
Riga (LAT)
RAC-9
5033
23.08.2018
Majstrovstvá Maďarska v KJP
Balaton (AUS)
KJP-7
613
24.08.2018
Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM
Orfu (HUN)
?
614
25.08.2018
Compass Vitorlás napok - F5-M EC/MM
Orfu (HUN)
?
360
25.08.2018
Modrá stuha
Zemplínska Šírava
KJP-3
312
25.08.2018
Pohár TJ Vranov nad Topľou
Domaša
KJP-3
210
25.08.2018
O pohár Matúša Čáka
Orava
KJP-5 MIC-5
5034
25.08.2018
Nechranicka buchta
Nechranice (CZE)
RAC-5
5035
25.08.2018
LANEX CUP
Brnenska priehrada (CZE)
OPT-3
6039
27.08.2018
2018 Optimist World Championship
Famagusta (CYP)
OPT-10
6040
29.08.2018
National Championships
Balatonfüred (HUN)
LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7
6041
29.08.2018
1.Seascape18 European Championship
Portoroz (SLO)
KJP-9
211
29.08.2018
Motor Yacht 2 - OL6
Orava
OPT-4 FIN-4 KJP-2 NL-4
3023
30.08.2018
MMČR Bic
Nechranice (CZE)
BIC-7 RAC-7 FUN-5
262
01.09.2018
Regata Fatranu II. - PLM
Liptovská Mara
VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-4 L47-2
155
01.09.2018
Sĺňavská riasa
Slnava
KJP-3
6043
07.09.2018
Europa Cup
Attersee (AUT)
LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6044
08.09.2018
Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno
Nové Mlýny (CZE)
BIC-7 RAC-6 FUN-6
361
08.09.2018
Vinniansky Strapec
Zemplínska Šírava
OPT-3 FIN-2 KJP-3
212
08.09.2018
Memorial Floriana Benčeka - OL 7
Orava
OPT-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
6062
08.09.2018
OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018
Stari Grad (CRO)
OPT-7
5043
08.09.2018
Finnish Championship
Hamina (FIN)
RAC-7
5048
09.09.2018
2018 European masters
Split (CRO)
FIN-9
107
14.09.2018
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
VD Gabčikovo
470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 BTP-7 RAC-7
615
15.09.2018
III. séria MS Micro Magic 2018
Košice
?
313
15.09.2018
15.míľ po Domaši 43.roč.
Domaša
KJP-5
314
21.09.2018
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
Domaša
KJP-7 MIC-7
5036
21.09.2018
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej
Znamirowce (POL)
OPT-5
5045
21.09.2018
Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial
Koper (SLO)
OPT-7
5037
22.09.2018
Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska
Balatonaliga (HUN)
BIC-7 RAC-7
5038
22.09.2018
Memorial Miloše Alexy
Brno (CZE)
VAU-5
406
24.09.2018
SPIE Elektrovod Cup 2018
Mar. Hramina (CRO)
F45-3
6060
27.09.2018
Majstrovstvá Maďarska
Balatonfüred (HUN)
OPT-7
6042
28.09.2018
Interpohar - Puchar Beskidow
Zarzecze (POL)
OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
3031
28.09.2018
MČR
Nové Mlýny (CZE)
EUR-7 LAS-7 L47-7 L47-7
407
29.09.2018
MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350
Biograd n_Moru (CRO)
?
309
29.09.2018
Mayerov memoriál
Domaša
FIN-2 BIC-5 RAC-5
265
29.09.2018
Modra stuha
Liptovská Mara
VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
316
29.09.2018
MSR slalom
Domaša
FUN-7
5047
30.09.2018
Unitef Kupa Balaton
Balaton (HUN)
KJP-2
6046
05.10.2018
Bavarian Masters
Chiemsee (GER)
BIC-4 RAC-4
5058
05.10.2018
Barcolana
Trieste (ITA) (AUS)
NJ-6
616
06.10.2018
RG Majtrovstva Maďarska - RG 65
Velence (HUN)
?
109
06.10.2018
Jesenná regata
VD Gabčikovo
470-3 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAR-5 L47-3 L47-3
5046
06.10.2018
Pempő-Jordán Gábor Kupa
Balaton (HUN)
KJP-3
5044
12.10.2018
Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega
Tarnobrzeg (POL)
OPT-3
5051
12.10.2018
Specialized Kupa
Balatonfúzfo (HUN)
OPT-3
156
13.10.2018
Zastavené vetry
Slnava
KJP-2
110
13.10.2018
Pohár Slovana
Senec
470-3 420-5 RSF-3 OPT-2 FIN-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
213
20.10.2018
Modra stuha Oravy
Orava
OPT-2 KJP-2 MIC-2 NL-2
6050
20.10.2018
Majstrovstvá Europy BIC Techno
Athens (GRE)
BIC-9
6061
20.10.2018
Halloween Regata
Portoroz (SLO)
OPT-6
5050
20.10.2018
Rolex Middle Sea Race
Malta (MLT)
ORC-5
6063
21.10.2018
Stribog regata RRP 2018
Zlaté Piesky
?
267
28.10.2018
R.Jelinek RC Cup 2018
Liptovská Mara
?
5057
01.11.2018
VI.Optimist Halloween Cup
Torbole (ITA)
OPT-6
5049
02.11.2018
20. Kup Lošinja
Mali Lošinj (CRO)
OPT-6
214
03.11.2018
Healloween Micro cup
VD Zilina
MIC-5
5052
03.11.2018
EL-Yacht Dér Kupa 2018
Balatonkenese (HUN)
KJP-2
5055
09.11.2018
Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018
Zadar (CRO)
OPT-7
5059
09.11.2018
Regatta Jabuka
Vodice (CRO)
?
5056
10.11.2018
St. Martin´s regatta
Izola (SLO)
OPT-6
618
18.11.2018
Dynamo regata
Senec
?
619
25.11.2018
Lexus PPC Velka Cena Slovenska 2018 - SW a NeL
Senec
?