Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Výsledky pretekov za rok 2018

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
110 13.10.2018 Pohár Slovana Senec 470-3 420-5 RSF-3 OPT-2 FIN-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
109 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo 470-3 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAR-5 L47-3 L47-3
6046 05.10.2018 Bavarian Masters Chiemsee (GER) BIC-4 RAC-4
407 29.09.2018 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) ?
309 29.09.2018 Mayerov memoriál Domaša FIN-2 BIC-5 RAC-5
265 29.09.2018 Modra stuha Liptovská Mara VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
316 29.09.2018 MSR slalom Domaša FUN-7
6042 28.09.2018 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6060 27.09.2018 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) OPT-7
5037 22.09.2018 Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska Balatonaliga (HUN) ?
5038 22.09.2018 Memorial Miloše Alexy Brno (CZE) ?
314 21.09.2018 Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting Domaša KJP-7 MIC-7
5036 21.09.2018 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej Znamirowce (POL) ?
615 15.09.2018 III. séria MS Micro Magic 2018 Košice ?
313 15.09.2018 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša KJP-5
107 14.09.2018 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo 470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 RAC-7
6044 08.09.2018 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) BIC-7 RAC-6 FUN-6
361 08.09.2018 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava OPT-3 FIN-2 KJP-3
212 08.09.2018 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava OPT-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
6062 08.09.2018 OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018 Stari Grad (CRO) OPT-7
10020 08.09.2018 Finnish Championship Hamina (FIN) ?
6043 07.09.2018 Europa Cup Attersee (AUT) LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
262 01.09.2018 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-4 L47-2
155 01.09.2018 Sĺňavská riasa Slnava KJP-3
3023 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice (CZE) BIC-7 RAC-7 FUN-5

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RSX RAC BIC KB NL RCP