Výsledky pretekov za rok 2018

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
5056 10.11.2018 St. Martin´s regatta Izola (SLO) ?
5055 09.11.2018 Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 Zadar (CRO) ?
214 03.11.2018 Healloween Micro cup VD Zilina MIC-5
5052 03.11.2018 EL-Yacht Dér Kupa 2018 Balatonkenese (HUN) ?
5049 02.11.2018 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) ?
5057 01.11.2018 VI.Optimist Halloween Cup Torbole (ITA) ?
267 28.10.2018 R.Jelinek RC Cup 2018 Liptovská Mara ?
213 20.10.2018 Modra stuha Oravy Orava OPT-2 KJP-2 MIC-2 NL-2
6050 20.10.2018 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) BIC-9
6061 20.10.2018 Halloween Regata Portoroz (SLO) OPT-6
5050 20.10.2018 Rolex Middle Sea Race Malta (MLT) ?
156 13.10.2018 Zastavené vetry Slnava KJP-2
110 13.10.2018 Pohár Slovana Senec 470-3 420-5 RSF-3 OPT-2 FIN-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
5044 12.10.2018 Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega Tarnobrzeg (POL) ?
5051 12.10.2018 Specialized Kupa Balatonfúzfo (HUN) ?
616 06.10.2018 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) ?
109 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo 470-3 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAR-5 L47-3 L47-3
5046 06.10.2018 Pempő-Jordán Gábor Kupa Balaton (HUN) ?
6046 05.10.2018 Bavarian Masters Chiemsee (GER) BIC-4 RAC-4
5047 30.09.2018 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) ?
407 29.09.2018 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) ?
309 29.09.2018 Mayerov memoriál Domaša FIN-2 BIC-5 RAC-5
265 29.09.2018 Modra stuha Liptovská Mara VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
316 29.09.2018 MSR slalom Domaša FUN-7
6042 28.09.2018 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
3031 28.09.2018 MČR Nové Mlýny (CZE) EUR-7 LAS-7 L47-7 L47-7
6060 27.09.2018 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) OPT-7
5037 22.09.2018 Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska Balatonaliga (HUN) ?
5038 22.09.2018 Memorial Miloše Alexy Brno (CZE) ?
314 21.09.2018 Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting Domaša KJP-7 MIC-7
5036 21.09.2018 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej Znamirowce (POL) ?
5045 21.09.2018 Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial Koper (SLO) ?
615 15.09.2018 III. séria MS Micro Magic 2018 Košice ?
313 15.09.2018 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša KJP-5
107 14.09.2018 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo 470-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 RAC-7
5048 09.09.2018 2018 European masters Split (CRO) ?
6044 08.09.2018 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) BIC-7 RAC-6 FUN-6
361 08.09.2018 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava OPT-3 FIN-2 KJP-3
212 08.09.2018 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava OPT-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
6062 08.09.2018 OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018 Stari Grad (CRO) OPT-7
5043 08.09.2018 Finnish Championship Hamina (FIN) ?
6043 07.09.2018 Europa Cup Attersee (AUT) LAS-6 LAR-6 L47-6 L47-6
262 01.09.2018 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-4 L47-2
155 01.09.2018 Sĺňavská riasa Slnava KJP-3
3023 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice (CZE) BIC-7 RAC-7 FUN-5
6040 29.08.2018 National Championships Balatonfüred (HUN) LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7
6041 29.08.2018 1.Seascape18 European Championship Portoroz (SLO) KJP-9
211 29.08.2018 Motor Yacht 2 - OL6 Orava OPT-4 FIN-4 KJP-2 NL-4
6039 27.08.2018 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) OPT-10
614 25.08.2018 Compass Vitorlás napok - F5-M EC/MM Orfu (HUN) ?
360 25.08.2018 Modrá stuha Zemplínska Šírava KJP-3
312 25.08.2018 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša KJP-3
210 25.08.2018 O pohár Matúša Čáka Orava KJP-5 MIC-5
5034 25.08.2018 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) ?
5035 25.08.2018 LANEX CUP Brnenska priehrada (CZE) ?
613 24.08.2018 Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM Orfu (HUN) ?
5033 23.08.2018 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) ?
5032 22.08.2018 Majstrovstvá Európy Raceboard Riga (LAT) ?
359 18.08.2018 Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava Zemplínska Šírava OPT-4 FIN-4 KJP-4
311 18.08.2018 Lenivé kapre 2 Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5
261 18.08.2018 Augustová regata Liptovská Mara VAU-3 OPT-3 LAS-5 LAR-3 L47-5 KJP-3 L47-5
209 18.08.2018 Orava cup Orava OPT-3 KJP-5
3019 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví OPT-7
6032 13.08.2018 Majstrovstva sveta Micro Swinoujscie (POL MIC-7
2003 13.08.2018 Letný jachtársky tábor Domaša 2 Domaša OPT-2 BIC-2
260 11.08.2018 Regata Fatranu I Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
257 11.08.2018 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM Liptovská Mara VAU-3 OPT-3 KJP-3
207 11.08.2018 Oravská liga - OL4 Orava OPT-2
5030 11.08.2018 SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25 Balaton (HUN) ?
5031 11.08.2018 23° Ora cup Ora Lago di Garda (ITA) ?
6029 04.08.2018 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) BIC-10
259 04.08.2018 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara VAU-6 OPT-4 LAR-4 L47-4 KJP-2 L47-4
3018 03.08.2018 Interpohár 2018 Olešná (CZE) OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6028 30.07.2018 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) 470-10 FIN-10 LAS-10 RSX-10
357 28.07.2018 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava KJP-3
208 28.07.2018 Interregata - OL5 Orava OPT-5 FIN-2 KJP-2
6026 26.07.2018 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) MIC-3
5042 26.07.2018 RAC Ranking IV Yyteri (FIN) ?
258 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara VAU-5 OPT-6 EUR-6 LAS-5 LAR-6 L47-6 L47-6
3015 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) OPT-5 L47-5 L47-5
355 14.07.2018 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava OPT-3 FIN-2 KJP-5
307 14.07.2018 Lenivé kapre 1 Domaša FIN-2 BIC-3 RAC-3 NL-3
256 14.07.2018 Júlová regata Liptovská Mara VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
6059 13.07.2018 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) OPT-4
2002 09.07.2018 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša OPT-2 BIC-2
354 07.07.2018 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava OPT-2 FIN-2 KJP-5
308 07.07.2018 Hodzinofka II Domaša BIC-3 RAC-3
153 07.07.2018 Orviský Cup Slnava KJP-3
5029 07.07.2018 Zavod mladych nadeji Velke Darko (CZE) ?
5041 07.07.2018 Puruvesi Race Puruvesi (FIN) ?
255 06.07.2018 5th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara OPT-2 NL-2
610 01.07.2018 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo ?
2001 01.07.2018 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara OPT-2
612 30.06.2018 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo ?
206 30.06.2018 Motor Yacht 1 - OL3 Orava OPT-3 FIN-3 KJP-3
105 30.06.2018 Dunaj regata VD Gabčikovo 470-3 420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-5 L47-2 L47-2
5027 30.06.2018 Puchar dni morza Goczalkowice zdroj (POL) ?
205 29.06.2018 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara MIC-6
5025 27.06.2018 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) ?
6019 25.06.2018 Raceboard World Championships Blanes (ESP) RAC-10
352 23.06.2018 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava OPT-2 FIN-2 KJP-3 MIC-5
254 23.06.2018 Júnová regata Liptovská Mara VAU-3 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
204 23.06.2018 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava OPT-2 KJP-4 MIC-4
5022 23.06.2018 VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor Poraj (POL) ?
5026 23.06.2018 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) ?
6018 22.06.2018 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) OPT-9
5028 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brnenska prehrada (CZE) ?
5024 20.06.2018 Kieler Woche Kiel (GER) ?
5023 18.06.2018 Laser Radial Men´s World Championship Kiel (GER) ?
310 16.06.2018 Zátoka Cup 2018 Domaša KJP-4
306 16.06.2018 Čerešnička Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5
266 16.06.2018 Regata Fatranu III Liptovská Mara VAU-5
253 09.06.2018 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara VAU-3 OPT-3 LAS-5 LAR-3 L47-5 KJP-5 L47-5
5040 09.06.2018 RAC Ranking II Hanko (FIN) ?
6016 08.06.2018 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) BIC-6 RAC-6 FUN-6
6058 08.06.2018 Choco Cup Balaton (HUN) OPT-6
252 02.06.2018 Trim cup - PLM Liptovská Mara OPT-5 LAR-5 L47-3 KJP-5 L47-3
6014 01.06.2018 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) RSX-5 BIC-5 RAC-5
305 26.05.2018 Májová regata Domaša FIN-3 BIC-5 RAC-5
5018 26.05.2018 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów Nysa - Glebinow (POL) ?
5039 26.05.2018 RAC Ranking I Lappeenranta (FIN) ?
251 19.05.2018 Májová regata Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 LAS-5 LAR-2 L47-5 KJP-2 L47-5
5021 19.05.2018 VĚSTONICKÁ VENUŠE Nové Mlýny (AUS) ?
5017 19.05.2018 OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO W KOZŻ Krakow (POL) ?
5016 19.05.2018 XXIV Regaty ekologiczne Krakow (POL) ?
5019 19.05.2018 Spring Cup 2018 Neusiedler am See (AUT) ?
5020 18.05.2018 Europa Cup Belgium Oostende (BEL) ?
402 12.05.2018 Regata Mateja Bencura 2018 Mar. Hramina (CRO) F45-2
304 12.05.2018 Pohár rektora TU Košice Domaša FIN-5 BIC-5 RAC-5
250 12.05.2018 Liptovska kryha Liptovská Mara VAU-2 OPT-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
103 12.05.2018 Pohár mládeže Senec 470-2 420-2 RSF-2 OPT-5 FIN-2 LAR-5 L47-2 L47-2
151 07.05.2018 Micro cup 1 VD Kralova MIC-5
6008 05.05.2018 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) LAS-9 LAR-9
303 05.05.2018 Supercup Slovakia Domaša BIC-6 RAC-6
608 04.05.2018 Regatta F5-E/IOM Orfu (HUN) ?
6056 04.05.2018 SEEOOC 2018 Palic (SRB) OPT-6
302 01.05.2018 Hodzinofka I Domaša BIC-3 RAC-3
5011 29.04.2018 Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 Velence (HUN) ?
6007 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) EUR-5 FIN-6 LAS-6 LAR-7
301 28.04.2018 Ľadoví muži Domaša BIC-3 RAC-3
5013 28.04.2018 Otwarte Mistrzostwa LOK Dzieržno Male (POL) ?
5014 28.04.2018 Antiqua Sailing Week Antiqua (ANT) ?
5015 28.04.2018 Peters & May Round Antigua Race Antiqua (ANT) ?
606 22.04.2018 1.Serial MČR MM Vavžinec Vavrinec (CZE) ?
401 21.04.2018 Slovak Sailing Week Mar. Hramina (CRO) F45-3
102 21.04.2018 Krištáľový pohár Senec 470-3 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAS-5 LAR-2 L47-5 L47-5
5010 21.04.2018 XXVII Slaski Puchar Optimista Goczalkowice (POL) ?
3001 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero (CZE) FIN-5
604 14.04.2018 Motyčky cup Donovaly - Motyčky ?
5012 14.04.2018 Krajský Prebor Brno (CZE) ?
5009 13.04.2018 Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018 Rybnik (POL) ?
5053 13.04.2018 Športová plavba - North Sea - 513 NM North Sea NJ-1
5054 13.04.2018 Športová plavba - North Sea - 1690 NM North Sea NJ-1
6005 07.04.2018 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) LAR-9
607 07.04.2018 Serial Otvorenych MSR - MM I. Zilina Strecno ?
101 07.04.2018 Veľká cena Bratislavy Senec 470-2 420-5 RSF-2 OPT-2 FIN-5 LAR-3 L47-2 L47-2
5006 07.04.2018 12 memorial Z.Pecenkovica Pula (CRO) ?
5008 07.04.2018 Velikonoční regata 2018 Murter - Hramina (CRO) ?
6004 01.04.2018 Majstrovstvá Európy BIC Techno +  Mondello (ITA) ?
5003 30.03.2018 Trofeo S.A.R Princesa Sofia Mallorca (ESP) ?
6002 29.03.2018 Spring Cup Isola (SLO) LAS-7 LAR-7 L47-6 L47-6
6053 29.03.2018 Sailing Point Easter regatta 2018 Portoroz (SLO) OPT-6
5005 16.03.2018 Koper Cup 2018 Koper (AUS) ?
6052 09.03.2018 2018 FINN EUROPEAN CHAMPIONSHIP Cadiz (ESP) FIN-9
6054 07.03.2018 6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) OPT-6
5001 02.03.2018 Athens Eurolymp Week Vari, Varkíza (GRE) ?
5007 02.03.2018 San Simon Cup 2018 Izola (SLO) ?
5002 16.02.2018 Karneval Cup 2018 Opatia (CRO) ?
601 19.01.2018 12th Rogoznica Cup - IOM Rogoznica (CRO) ?
7001 28.12.2017 Laser Europa Cup Croatia Hvar (CRO) LAS-7 LAR-7
5004 28.12.2017 41 International New Year regatta Hvar (CRO) ?