Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Výsledky pretekov za rok 2018

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 3 z 6 >> Prejdi na stranu >>  3       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
3018 03.08.2018 Interpohár 2018 Olešná (CZE) OPT-6 EUR-6 LAR-6 L47-6 L47-6
6028 30.07.2018 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) 470-10 FIN-10 LAS-10 RSX-10
357 28.07.2018 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava KJP-3
208 28.07.2018 Interregata - OL5 Orava OPT-5 FIN-2 KJP-2
6026 26.07.2018 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) MIC-3
10019 26.07.2018 RAC Ranking IV Yyteri (FIN) ?
258 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara VAU-5 OPT-6 EUR-6 LAS-5 LAR-6 L47-6 L47-6
3015 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) OPT-5 L47-5 L47-5
355 14.07.2018 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava OPT-3 FIN-2 KJP-5
307 14.07.2018 Lenivé kapre 1 Domaša FIN-2 BIC-3 RAC-3 NL-3
256 14.07.2018 Júlová regata Liptovská Mara VAU-2 OPT-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 L47-2
6059 13.07.2018 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) OPT-4
2002 09.07.2018 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša OPT-2 BIC-2
354 07.07.2018 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava OPT-2 FIN-2 KJP-5
308 07.07.2018 Hodzinofka II Domaša BIC-3 RAC-3
153 07.07.2018 Orviský Cup Slnava KJP-3
5029 07.07.2018 Zavod mladych nadeji Velke Darko (CZE) ?
10018 07.07.2018 Puruvesi Race Puruvesi (FIN) ?
255 06.07.2018 5th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara OPT-2 NL-2
2001 01.07.2018 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara OPT-2
206 30.06.2018 Motor Yacht 1 - OL3 Orava OPT-3 FIN-3 KJP-3
105 30.06.2018 Dunaj regata VD Gabčikovo 470-3 420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-5 L47-2 L47-2
5027 30.06.2018 Puchar dni morza Goczalkowice zdroj (POL) ?
205 29.06.2018 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara MIC-6
5025 27.06.2018 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) ?

Strana 3 z 6 >> Prejdi na stranu >>  3       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RSX RAC BIC KB NL RCP