Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Výsledky pretekov za rok 2020

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
5034 31.10.2020 TORBOLE TECHNO FOIL EVENT Torbole (ITA) ?
5033 28.10.2020 TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT Torbole (ITA) ?
5035 19.10.2020 iQFoil INTERNATIONAL GAMES Campione del Garda (ITA) ?
6027 18.10.2020 2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté Portoroz (SLO) OPT-11
5038 18.10.2020 Palagruža Offshore cup Pirovac (CRO) ?
261 10.10.2020 Modrá stuha - PLM Liptovská Mara VAU-2 OPT-3 LAS-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3 BIC-2
5049 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Murter (CRO) ?
5031 09.10.2020 VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg Tarnobrzeg (POL) ?
262 03.10.2020 REGATA FATRANU III Liptovská Mara VAU-5 OPT-2 KJP-3
212 26.09.2020 Modrá stuha Orava 2020 Orava 420-2 OPT-2 EUR-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 KJP-2 MIC-2 L47-2 NL-2
5028 26.09.2020 XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa Krakow (POL) ?
5029 26.09.2020 Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski Jezioro Zegrzyńskie (POL) ?
5047 23.09.2020 Pražský točák 26 Praha (CZE) ?
360 19.09.2020 Vinianský Strapec Zemplínska Šírava 420-3 OPT-3 FIN-3 LAS-3 KJP-5 MIC-5
314 19.09.2020 15 níľ po Domaši Domaša KJP-2 BIC-4 RAC-4
113 19.09.2020 Jesenná regeta Vd. Gabčíkovo 29R-6 420-5 RSF-3 OPT-5 FIN-5 LAR-5 BIC-5
5030 18.09.2020 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing Rewa (POL) ?
5046 16.09.2020 Pražský točák 25 Praha (CZE) ?
5026 13.09.2020 CANY LANEX Offshore Cup 2020 Kuhlungsborn, Balt (GER) ?
313 12.09.2020 Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting Domaša 470-7 29R-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 BTP-7 RAC-7
5045 09.09.2020 Pražský točák 24 Praha (CZE) ?
6048 05.09.2020 Interpohar - Puchar Beskydow Zarzecze (POL) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
202 05.09.2020 Júnová regata - preložení COVID-19 Orava OPT-3 FIN-3 L47-2 L47-2
112 05.09.2020 Wallnerov memoriál Senec 420-3 OPT-3 LAS-2 LAR-3 L47-2 L47-2
5025 05.09.2020 Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski Puck (POL) ?

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF OFF FF TWF KB NL RCP