Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Výsledky pretekov za rok 2021

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK  Vzostupne Dátum Názov Miesto Triedy
101 17.09.2021 Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting Gabčíkovo 29R-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 BTP-7 IQF-7 RAC-7
102 27.03.2021 Prvy vietor Senec 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
103 12.06.2021 Krištáľový pohár - presunuté COVID 19 Gabčíkovo 29R-5 420-5 OPT-5 FIN-5 LAS-5 L47-5 L47-5
104 01.05.2021 Majstrovstva oblasti Senec 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 L47-4 L47-4
105 22.05.2021 Modrá stuha Senca Senec 420-3 OPT-3 LAS-3 LAR-3 L47-3 L47-3
109 26.06.2021 Dunaj regata Gabčíkovo 420-5 FIN-5 LAS-3 LAR-3 L47-3 L47-3
110 03.07.2021 Pohár mládeže Gabčíkovo 420-5 OPT-3 LAS-5 L47-5 L47-5
112 28.08.2021 Pohár SNP Gabčíkovo 420-5 OPT-2 FIN-5 LAR-5
113 04.09.2021 Wallnerov memoriál Senec 420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
115 25.09.2021 Jesenná regata Gabčíkovo 29R-6 420-2 OPT-5 LAR-5 BIC-5 BTP-5
116 16.10.2021 Pohár Slovana Senec 420-5 OPT-2 FIN-5 LAS-2 LAR-5 L47-2 L47-2
117 23.10.2021 Posledný vietor Senec 420-2 OPT-2 FIN-2 LAR-2 L47-2 L47-2
118 11.07.2021 Krstná regata Senec OPT-2
153 22.05.2021 Majova regata Sĺňava OPT-2 FIN-2 KJP-2
154 29.05.2021 BALNEA CUP Sĺňava 29R-5 420-5 OPT-5 FIN-5 LAS-5 L47-5 L47-5
155 12.06.2021 FUN Regata Sĺňava OPT-2 KJP-2
156 05.07.2021 Orviský - Culen cup Sĺňava OPT-3 KJP-3
157 07.08.2021 Kajutová 6 hodinovka Sĺňava OPT-2 KJP-2
158 21.08.2021 Sĺňavská riasa Sĺňava OPT-3 KJP-3
159 25.09.2021 Zastavené vetry Sĺňava OPT-2 KJP-2
202 15.05.2021 Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté Orava 29R-5 OPT-5 FIN-2 LAS-5 L47-5 L47-5
203 26.06.2021 Oravská vlna - preložený - nový termín Orava OPT-3 FIN-3 L47-3 L47-3
204 03.07.2021 Prázdninový vietor Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
205 03.07.2021 Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP Orava KJP-4
206 10.07.2021 Orava Cup 2021 Orava KJP-5

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF OFF FF TWF KB NL RCP