Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Výsledky pretekov za rok 2021

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum  Vzostupne Názov Miesto Triedy
5005 27.12.2020 XVII New Year s Race - XII Memorial Kim Lythgoe 2020 Puerto Santa Maria, Cadiz IQF-5
5004 25.03.2021 XVI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2021 Puerto Santa Maria, Cadiz IQF-10
102 27.03.2021 Prvy vietor Senec 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5001 01.04.2021 Otvoreno prvenstvo Hrvatske u flotnom jedrenju u klasi Optimist (U16) 2021 Medulin (CRO) OPT-8
5003 10.04.2021 Velikonoční regata Murter (CRO) NJ-5
5002 17.04.2021 Liga windsurf Puerto Sherry Puerto Sherry (ESP) RAC-3
5014 26.04.2021 Májová regata 2021 Pirovac (CRO) ORC-5
104 01.05.2021 Majstrovstva oblasti Senec 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 L47-4 L47-4
5015 02.05.2021 Memorial Vlada Psalmana Murter (CRO) NJ-3
5006 04.05.2021 iQFOil International Games Split (CRO) IQF-10
5007 07.05.2021 SEEOOC 2021 Palic (SRB) OPT-6
301 08.05.2021 Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín ! Domaša BIC-2 BTP-2 RAC-2
250 08.05.2021 Liptovska kryha - PLM Liptovská Mara 29R-2 VAU-5 OPT-2 LAS-2 LAR-5 L47-2 KJP-3 L47-2 BIC-2 BTP-2
302 15.05.2021 Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín ! Domaša BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
202 15.05.2021 Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté Orava 29R-5 OPT-5 FIN-2 LAS-5 L47-5 L47-5
5009 17.05.2021 2021 IQFoil International Games Garda Campione, Lago di Garda ( IQF-10
304 22.05.2021 Májova regata Domaša BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
153 22.05.2021 Majova regata Sĺňava OPT-2 FIN-2 KJP-2
105 22.05.2021 Modrá stuha Senca Senec 420-3 OPT-3 LAS-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5011 22.05.2021 Pucha Nysy Glebinów (POL) OPT-5
5008 22.05.2021 Pokal Burje 2021 Izola (SLO) OPT-6
154 29.05.2021 BALNEA CUP Sĺňava 29R-5 420-5 OPT-5 FIN-5 LAS-5 L47-5 L47-5
502 05.06.2021 Slovensky pohár II - RG65 Rohožnik ?
305 05.06.2021 Čeršnička Domaša OPT-3 BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
251 05.06.2021 Júnová regata Liptovská Mara VAU-5 OPT-5 LAR-5

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF OFF FF TWF KB NL RCP