Výsledky pretekov za rok 2021

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí
ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
313 23.10.2021 Kapurková regata Domaša BIC-2 BTP-2 RAC-2
117 23.10.2021 Posledný vietor Senec 420-2 OPT-2 FIN-2 LAR-2 L47-2 L47-2
312 16.10.2021 15.míľ po Domaši Domaša KJP-3 BIC-3 BTP-3 RAC-3
116 16.10.2021 Pohár Slovana Senec 420-5 OPT-2 FIN-5 LAS-2 LAR-5 L47-2 L47-2
6072 10.10.2021 ME Raceboard Hondarribia (ESP) RAC-11
6061 09.10.2021 Raceboard Masters World championship Hondarribia (ESP) RAC-14
361 09.10.2021 Jesenná 24-hodinivka Zemplínska Šírava KJP-3
5037 09.10.2021 Spänglercup Wolfgangsee (AUS) 420-5 OPT-5
6060 08.10.2021 BYC 1912 Kupa Balaton (HUN) OPT-6
5039 08.10.2021 2021 Finn World Masters Mar Menor (AUS) ?
6059 02.10.2021 Memorial Jana Sedlaka Brno (CZE) VAU-6
6058 02.10.2021 Chiemsee Inseln Marathon Prien Am Chiemsee (GER) BIC-6 BTP-6 RAC-6
263 02.10.2021 Gajos CUP - Modrá stuha - PLM Liptovská Mara 29R-2 VAU-2 OPT-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 KJP-3 L47-2 BIC-2 BTP-2 NL-2
10019 02.10.2021 Barcolana Young 2021 Trieste (ITA) ?
6057 01.10.2021 Bavarian Masters Prien Am Chiemsee (GER) RAC-5
6056 30.09.2021 Eurocup HUN Balaton (HUN) 29R-10
505 25.09.2021 Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice Bratislava Štrkovec ?
211 25.09.2021 Modrá stuha Oravy Orava OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3 NL-3
159 25.09.2021 Zastavené vetry Sĺňava OPT-2 KJP-2
115 25.09.2021 Jesenná regata Gabčíkovo 29R-6 420-2 OPT-5 LAR-5 BIC-5 BTP-5
5035 25.09.2021 Državno prvenstvo Optimist in ILCA7 2021 Koper (SLO) OPT-8
5036 25.09.2021 Leszka Pawlika pamięci Regaty Nieporet (POL) BIC-3
5038 25.09.2021 Pohár MUDr. Lázničky Lipno (CZE) FIN-3
5034 21.09.2021 Mistrzostwa Polski Masters i Juniorów w klasach Formuła Foil oraz IQFoil Puck (POL) IQF-8
360 18.09.2021 Vinianský Strapec 45. ročník Zemplínska Šírava 470-3 EUR-3 FIN-3 LAS-3 KJP-4 MIC-3
101 17.09.2021 Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting Gabčíkovo 29R-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 BTP-7 IQF-7 RAC-7
5033 16.09.2021 Mistrzostwa Polski FWC i iQFOiL Sopot (POL) FF-8
209 12.09.2021 Rýchle plachty - preložený Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
501 11.09.2021 Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19 Rimavská Sobota ?
303 11.09.2021 Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín ! Domaša BIC-6 BTP-6 RAC-6
210 11.09.2021 Vetrobranie Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5029 11.09.2021 Hornická regata Žermanice (CZE) OPT-3
6011 10.09.2021 20.Pálavska regata - presunute COVID 19 Nove Mlyny (CZE) FIN-6 LAS-6 LAR-8
5028 06.09.2021 2021 iQFOiL YOUTH AND JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Bol, Brac (CRO) IQF-11
113 04.09.2021 Wallnerov memoriál Senec 420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5032 04.09.2021 Majstrovstvá Maďarska Balatonvilágos (HUN) BIC-8
5043 04.09.2021 Super Cup 2021 - Vítr z vinohradu Nové Mlýny (CZE) ?
6052 03.09.2021 MČR FINN Nove Mlyny (CZE) FIN-8
6051 03.09.2021 Interpohar POL Zarzecze (POL) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
262 03.09.2021 Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM Liptovská Mara KJP-7 MIC-7
5027 03.09.2021 German championship Raceboard Steinhuder meer (GER) RAC-8
261 28.08.2021 Trim CUP - PLM Liptovská Mara OPT-2 KJP-5
112 28.08.2021 Pohár SNP Gabčíkovo 420-5 OPT-2 FIN-5 LAR-5
6048 26.08.2021 MČR - Optimist Nove Mlyny (CZE) OPT-8
6047 25.08.2021 Majstrovstva Madarska Q Balaton (HUN) OPT-8
6046 23.08.2021 ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP Valencia (ESP) 29R-14
6045 21.08.2021 T293 & TPlus European Championships Tallinn (EST) BIC-11 BTP-11
356 21.08.2021 TOP 24 40. r. - preložené Zemplínska Šírava KJP-2
310 21.08.2021 Pohár TJ Vranov nad Toplou Domaša OPT-2 KJP-4
158 21.08.2021 Sĺňavská riasa Sĺňava OPT-3 KJP-3
6070 21.08.2021 Czech Junior Nationals part.I Nove Mlyny (CZE) L47-8 L47-8
6071 21.08.2021 Regata dani Grada Crikvenica (CRO) OPT-5
5024 21.08.2021 McDONALDS CUP Lipno - Černá v Pošumaví OPT-3
6042 16.08.2021 Raceboard Worlds Riga (LAT) RAC-14
357 14.08.2021 Modrá stuha Zemplínska Šírava KJP-3
260 14.08.2021 O pohár primátora L.Mikuláša Liptovská Mara VAU-6 LAS-5 L47-5 L47-5
5023 14.08.2021 O Hanáckó Klobáso Štěrkovna Hráza (CZE) OPT-3
6039 07.08.2021 Interpohár CZE Olešna (CZE) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
358 07.08.2021 Cookova zátoka - preložené Zemplínska Šírava KJP-2
308 07.08.2021 Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre Domaša OPT-2 KJP-5 BIC-3 BTP-3 RAC-5 FUN-5
259 07.08.2021 Regata Fatranu II Liptovská Mara VAU-5
157 07.08.2021 Kajutová 6 hodinovka Sĺňava OPT-2 KJP-2
5026 07.08.2021 Audi- Laser&420 Ranglista verseny Balaton (HUN) 420-5
355 31.07.2021 Old Bos 5. ročník Zemplínska Šírava KJP-3
307 31.07.2021 Zátoka Cup 2021 Domaša KJP-5 BIC-4 BTP-4 RAC-4 FUN-4
5022 26.07.2021 iQFoil Junior & Youth World Championships 2021 Campione del Garda (ITA) IQF-14
257 24.07.2021 8th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara OPT-3
5020 24.07.2021 Opti JoJo und Clubmeisterschaft Attersee am Attersee (AUS OPT-3
6034 23.07.2021 ILCA Laser Radial Youth World Championships Arco (ITA) LAR-14
6069 22.07.2021 Kekszalag 2021 Baltonfured (HUN) KJP-6
306 17.07.2021 Mayerov memoriál Domaša OPT-3 FIN-5 BIC-3 BTP-3 RAC-5 FUN-5
256 17.07.2021 Fiving Cup - PLM Liptovská Mara OPT-2 KJP-2
208 17.07.2021 Interpohár SVK Orava 29R-5 OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
207 17.07.2021 O pohár Matúša Čáka Orava KJP-5
5021 15.07.2021 Majstrovstvá Talianska Nago–Torbole (ITA) BTP-8
6032 13.07.2021 Csoki Kupa Balaton (HUN) OPT-6
118 11.07.2021 Krstná regata Senec OPT-2
353 10.07.2021 O Pohar Tatum Zemplínska Šírava 470-3 EUR-3 FIN-3 KJP-3
255 10.07.2021 Regata Fatranu I Liptovská Mara VAU-5 OPT-3
206 10.07.2021 Orava Cup 2021 Orava KJP-5
5018 10.07.2021 Závod mladých nadejí Velké Darko (CZE) OPT-3
6031 09.07.2021 O krale Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29R-6
5017 09.07.2021 Majstrovstvá Maďarska Balatonföldváron (HUN) BIC-8 OFF-8 RAC-8
5031 09.07.2021 Majstrovstvá Maďarska Balatonföldváron (HUN) BIC-8 OFF-8 RAC-8
504 05.07.2021 Slovensky pohar I - Micro Magic Kosice ?
156 05.07.2021 Orviský - Culen cup Sĺňava OPT-3 KJP-3
2001 05.07.2021 Letný tábor jachtingu Liptovská Mara Liptovská Mars OPT-2 L47-2 L47-2
6030 03.07.2021 Eurocup - MCR 29er Lipno - Černá v Pošumaví 29R-10
503 03.07.2021 Slovensky pohár III - RG65 Kosice ?
254 03.07.2021 Euro Micro Cup Slovakia 2021 Liptovská Mara MIC-10
204 03.07.2021 Prázdninový vietor Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
205 03.07.2021 Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP Orava KJP-4
110 03.07.2021 Pohár mládeže Gabčíkovo 420-5 OPT-3 LAS-5 L47-5 L47-5
5016 02.07.2021 Puchar Gdańska 2021 - poľský pohár Gdaňsk (POL) FF-5
6029 01.07.2021 MČR - BIC TECHNO Velke Darko (CZE) BIC-8 BTP-8
6028 30.06.2021 2021 Optimist World Championship Riva del Garda (ITA) OPT-14
6027 26.06.2021 Modry hrozen Nove Mlyny (CZE) OPT-6 L47-6 L47-6
351 26.06.2021 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava KJP-5
203 26.06.2021 Oravská vlna - preložený - nový termín Orava OPT-3 FIN-3 L47-3 L47-3
109 26.06.2021 Dunaj regata Gabčíkovo 420-5 FIN-5 LAS-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5025 26.06.2021 2021 Radial Youth European Championships & Open European Trophy Kastela (CRO) LAR-11
6023 25.06.2021 Formula foil Masters and Youth world championship Puck (POL) FF-14
6025 25.06.2021 MMCR Velke Darko (CZE) VAU-8
6022 20.06.2021 2021 Optimist European Championship Cadiz (ESP) OPT-11
350 19.06.2021 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava KJP-5
5019 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada (CZE) OPT-3
5013 18.06.2021 Puchar Burmistrza Pucka - poľský pohár Puck (POL) FF-5
253 12.06.2021 O pohár starostu Liptovského Trnovca Liptovská Mara VAU-5 OPT-4
155 12.06.2021 FUN Regata Sĺňava OPT-2 KJP-2
103 12.06.2021 Krištáľový pohár - presunuté COVID 19 Gabčíkovo 29R-5 420-5 OPT-5 FIN-5 LAS-5 L47-5 L47-5
6019 11.06.2021 Supercup Madarsko Balaton (HUN) BIC-6 BTP-6 RAC-6
5010 11.06.2021 PUCHAR PREZYDENTA SOPOTU - Poľský pohár Sopot (POL) FF-5
5030 11.06.2021 Supercup Madarsko Balaton (HUN) BIC-6 BTP-6 OFF-8 RAC-6
502 05.06.2021 Slovensky pohár II - RG65 Rohožnik ?
305 05.06.2021 Čeršnička Domaša OPT-3 BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
251 05.06.2021 Júnová regata Liptovská Mara VAU-5 OPT-5 LAR-5
5012 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice (CZE) 420-3
154 29.05.2021 BALNEA CUP Sĺňava 29R-5 420-5 OPT-5 FIN-5 LAS-5 L47-5 L47-5
304 22.05.2021 Májova regata Domaša BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
153 22.05.2021 Majova regata Sĺňava OPT-2 FIN-2 KJP-2
105 22.05.2021 Modrá stuha Senca Senec 420-3 OPT-3 LAS-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5011 22.05.2021 Pucha Nysy Glebinów (POL) OPT-5
5008 22.05.2021 Pokal Burje 2021 Izola (SLO) OPT-6
5009 17.05.2021 2021 IQFoil International Games Garda Campione, Lago di Garda ( IQF-10
302 15.05.2021 Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín ! Domaša BIC-5 BTP-5 RAC-5 FUN-5
202 15.05.2021 Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté Orava 29R-5 OPT-5 FIN-2 LAS-5 L47-5 L47-5
301 08.05.2021 Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín ! Domaša BIC-2 BTP-2 RAC-2
250 08.05.2021 Liptovska kryha - PLM Liptovská Mara 29R-2 VAU-5 OPT-2 LAS-2 LAR-5 L47-2 KJP-3 L47-2 BIC-2 BTP-2
5007 07.05.2021 SEEOOC 2021 Palic (SRB) OPT-6
5006 04.05.2021 iQFOil International Games Split (CRO) IQF-10
5015 02.05.2021 Memorial Vlada Psalmana Murter (CRO) NJ-3
104 01.05.2021 Majstrovstva oblasti Senec 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 L47-4 L47-4
5014 26.04.2021 Májová regata 2021 Pirovac (CRO) ORC-5
5002 17.04.2021 Liga windsurf Puerto Sherry Puerto Sherry (ESP) RAC-3
5003 10.04.2021 Velikonoční regata Murter (CRO) NJ-5
5001 01.04.2021 Otvoreno prvenstvo Hrvatske u flotnom jedrenju u klasi Optimist (U16) 2021 Medulin (CRO) OPT-8
102 27.03.2021 Prvy vietor Senec 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5004 25.03.2021 XVI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2021 Puerto Santa Maria, Cadiz IQF-10
5005 27.12.2020 XVII New Year s Race - XII Memorial Kim Lythgoe 2020 Puerto Santa Maria, Cadiz IQF-5