Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Výsledky pretekov za rok 2021

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 2 z 6 >> Prejdi na stranu >>  2       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
101 17.09.2021 Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting Gabčíkovo 29R-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7 BIC-7 BTP-7 IQF-7 RAC-7
5033 16.09.2021 Mistrzostwa Polski FWC i iQFOiL Sopot (POL) FF-8
209 12.09.2021 Rýchle plachty - preložený Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
501 11.09.2021 Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19 Rimavská Sobota ?
303 11.09.2021 Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín ! Domaša BIC-6 BTP-6 RAC-6
210 11.09.2021 Vetrobranie Orava OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
5029 11.09.2021 Hornická regata Žermanice (CZE) OPT-3
6011 10.09.2021 20.Pálavska regata - presunute COVID 19 Nove Mlyny (CZE) FIN-6 LAS-6 LAR-8
5028 06.09.2021 2021 iQFOiL YOUTH AND JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Bol, Brac (CRO) IQF-11
113 04.09.2021 Wallnerov memoriál Senec 420-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
5032 04.09.2021 Majstrovstvá Maďarska Balatonvilágos (HUN) BIC-8
5043 04.09.2021 Super Cup 2021 - Vítr z vinohradu Nové Mlýny (CZE) ?
6052 03.09.2021 MČR FINN Nove Mlyny (CZE) FIN-8
6051 03.09.2021 Interpohar POL Zarzecze (POL) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
262 03.09.2021 Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM Liptovská Mara KJP-7 MIC-7
5027 03.09.2021 German championship Raceboard Steinhuder meer (GER) RAC-8
261 28.08.2021 Trim CUP - PLM Liptovská Mara OPT-2 KJP-5
112 28.08.2021 Pohár SNP Gabčíkovo 420-5 OPT-2 FIN-5 LAR-5
6048 26.08.2021 MČR - Optimist Nove Mlyny (CZE) OPT-8
6047 25.08.2021 Majstrovstva Madarska Q Balaton (HUN) OPT-8
6046 23.08.2021 ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP Valencia (ESP) 29R-14
6045 21.08.2021 T293 & TPlus European Championships Tallinn (EST) BIC-11 BTP-11
356 21.08.2021 TOP 24 40. r. - preložené Zemplínska Šírava KJP-2
310 21.08.2021 Pohár TJ Vranov nad Toplou Domaša OPT-2 KJP-4
158 21.08.2021 Sĺňavská riasa Sĺňava OPT-3 KJP-3

Strana 2 z 6 >> Prejdi na stranu >>  2       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF OFF FF TWF KB NL RCP