Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Výsledky pretekov za rok 2021

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 3 z 6 >> Prejdi na stranu >>  3       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
6070 21.08.2021 Czech Junior Nationals part.I Nove Mlyny (CZE) L47-8 L47-8
6071 21.08.2021 Regata dani Grada Crikvenica (CRO) OPT-5
5024 21.08.2021 McDONALDS CUP Lipno - Černá v Pošumaví OPT-3
6042 16.08.2021 Raceboard Worlds Riga (LAT) RAC-14
357 14.08.2021 Modrá stuha Zemplínska Šírava KJP-3
260 14.08.2021 O pohár primátora L.Mikuláša Liptovská Mara VAU-6 LAS-5 L47-5 L47-5
5023 14.08.2021 O Hanáckó Klobáso Štěrkovna Hráza (CZE) OPT-3
6039 07.08.2021 Interpohár CZE Olešna (CZE) OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
358 07.08.2021 Cookova zátoka - preložené Zemplínska Šírava KJP-2
308 07.08.2021 Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre Domaša OPT-2 KJP-5 BIC-3 BTP-3 RAC-5 FUN-5
259 07.08.2021 Regata Fatranu II Liptovská Mara VAU-5
157 07.08.2021 Kajutová 6 hodinovka Sĺňava OPT-2 KJP-2
5026 07.08.2021 Audi- Laser&420 Ranglista verseny Balaton (HUN) 420-5
355 31.07.2021 Old Bos 5. ročník Zemplínska Šírava KJP-3
307 31.07.2021 Zátoka Cup 2021 Domaša KJP-5 BIC-4 BTP-4 RAC-4 FUN-4
5022 26.07.2021 iQFoil Junior & Youth World Championships 2021 Campione del Garda (ITA) IQF-14
257 24.07.2021 8th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara OPT-3
5020 24.07.2021 Opti JoJo und Clubmeisterschaft Attersee am Attersee (AUS OPT-3
6034 23.07.2021 ILCA Laser Radial Youth World Championships Arco (ITA) LAR-14
6069 22.07.2021 Kekszalag 2021 Baltonfured (HUN) KJP-6
306 17.07.2021 Mayerov memoriál Domaša OPT-3 FIN-5 BIC-3 BTP-3 RAC-5 FUN-5
256 17.07.2021 Fiving Cup - PLM Liptovská Mara OPT-2 KJP-2
208 17.07.2021 Interpohár SVK Orava 29R-5 OPT-6 LAR-6 L47-6 L47-6
207 17.07.2021 O pohár Matúša Čáka Orava KJP-5
5021 15.07.2021 Majstrovstvá Talianska Nago–Torbole (ITA) BTP-8

Strana 3 z 6 >> Prejdi na stranu >>  3       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF OFF FF TWF KB NL RCP