Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |

Výsledky pretekov za rok 2023

Hlásenie výsledkov z pretekov v zahraničí

Strana 1 z 1 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :    

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

ČTK Dátum Zostupne Názov Miesto Triedy
260 15.09.2023 Veľká cena Slovenska 2023 - okruhový jachting Liptovská Mara 470-7 29R-7 420-7 VAU-7 OPT-7 FIN-7 LAS-7 LAR-7 L47-7 L47-7 RSX-7 BIC-7 BTP-7 RAC-7
205 09.09.2023 Vetrobranie Orava 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
204 19.08.2023 Rýchle plachty Orava 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
105 19.08.2023 Pohár SNP Gabčíkovo 29R-3 420-5 RSF-2 OPT-5 FIN-5 LAS-5 LAR-3 L47-5 KJP-3 L47-5
157 12.08.2023 Sĺňavská riasa Sĺňava 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 L47-4 KJP-4 L47-4
308 22.07.2023 Mayerov memoriál Domaša OPT-3 FIN-3 BIC-5 BTP-5 RAC-5
307 01.07.2023 Lenivé kapre 1 Domaša OPT-3 FIN-3 BIC-3 BTP-3 RAC-3
153 24.06.2023 Modrá stuha Piešťan Sĺňava 420-2 OPT-3 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 KJP-3 L47-2
104 23.06.2023 Slovak Finn cup Memoriál V.Porubského Gabčíkovo FIN-5
202 17.06.2023 Oravská vlna Orava 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
103 10.06.2023 Dunaj regata Gabčíkovo 29R-3 420-5 RSF-3 OPT-3 FIN-5 LAS-3 LAR-3 L47-3 KJP-3 L47-3
152 27.05.2023 Balnea cup Sĺňava 420-5 OPT-5 FIN-2 LAS-5 L47-5 L47-5
201 27.05.2023 Lámanie ľadov Orava 420-2 OPT-2 FIN-2 LAS-2 LAR-2 L47-2 L47-2
111 20.05.2023 Modrá stuha Senca Senec 420-3 RSF-3 OPT-3 FIN-3 LAR-3 L47-3 L47-3
304 20.05.2023 Májová regata Domaša OPT-3 FIN-3 BIC-5 BTP-5 RAC-5
102 13.05.2023 Kritáľový pohár Gabčíkovo 29R-2 420-5 FIN-5 LAR-5
302 06.05.2023 Pohár rektora TU Košice Domaša OPT-3 FIN-3 BIC-5 BTP-5 RAC-5
151 01.05.2023 Májová regata Sĺňava 420-2 OPT-3 FIN-2 LAS-2 LAR-2 KJP-2
110 29.04.2023 Majstrovstvá BA Senec 420-4 OPT-4 FIN-4 LAS-4 LAR-4 L47-4 L47-4
150 15.04.2023 FIRST WIND Sĺňava 420-3 OPT-2 FIN-3 LAS-3 LAR-3 KJP-2
109 25.03.2023 Pohár mládeže Senec 420-2 OPT-5 FIN-2 LAS-2 LAR-5 L47-2 L47-2
101 18.03.2023 Prvý vietor Senec 420-5 OPT-3 FIN-2

Strana 1 z 1 >> Prejdi na stranu >>  1       Verzia pre tlač

Miesto :
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : X49 470 420 29R RS5 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAS LAP LAR
KJP MIC SEN ORC F45 F35 S38 IMS
RSX RAC BIC BTP IQF IQY OFF FF TWF KB NL RCP